کد خبر: 178335 A

در آستانه شروع فصل تابستان و افزایش سفرها:

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان مازندران از اقدامات ویژة این اداره کل در زمینه عملیات راهداری و ایمن سازی محورها در فصل تابستان به منظور افزایش تأمین ایمنی محورها برای مسافرین تابستانی به استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران مهندس لطف الله عباسی ضمن اعلام این مطلب گفت: مازندران به دلیل شرایط طبیعی و جغرافیایی همواره در فصول مختلف سال علی الخصوص فصل تابستان گردشگران و مسافران بسیاری را از سرتاسر میهن عزیزمان پذیرا بوده، از این رو محورهای مواصلاتی این استان در فصل تابستان پرترافیک و پرتردد می باشد.

وی از شروع عملیات راهداری تابستانی این اداره کل خبر داد و عنوان نمود: این اداره کل با شرو ع فصل تابستان عملیات راهداری و ایمن سازی محورهای خود را با شتاب و تسریع در عملیات اجرایی در دست اجرا داشته که این عملیات شامل اجرای روکش آسفالت، خط کشی، نصب جداکننده ها و همچنین نصب انواع تابلوهای هشداردهنده، انتظامی و اطلاعاتی در سطح کلیه محورهای اصلی، فرعی و روستایی می باشد.

عباسی ضمن اعلام این مطلب که راهداری عشق خدمت به همنوع است، اظهار داشت: امیدواریم با اجرای این اقدامات در آستانه فصل تابستان شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.

گفتنی است مرکز اطلاعات راههای مازندران نیز با دو شماره ۱۴۱(گویا) و ۲۲۲۲۳۲۰-۰۱۵۱ پاسخگوی همه مسافران عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت راههای این استان می باشد.

راه و شهرسازی استان روابط عمومی عشق گردشگران و مسافران محورهای مواصلاتی مسافران مازندران فصل محورهای تابستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر