کد خبر: 182607 A

رییس سازمان صنعت، معدن، تجارت قائم شهر:

۱۱هزار و ۵۲۲ بازرسی در سال ۹۲ توسط بازرسین انجام شد که از این تعداد ۱۳۰۳ پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد و ۳۸۷ میلیون ریال ثبت شد.

رییس سازمان صنعت، معدن، تجارت قائم شهرگفت: در سه ماهه اول سالجاری سه هزار و ۲۴۳بازرسی انجام شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، " محمد مهدی شیرخانی " در گفتگویی با بیان اینکه در سه ماهه اول سالجاری سه هزار و ۲۴۳ بازرسی توسط بازرسین انجام شد اظهار داشت: از این تعداد ۳۴۶ پرونده دریافت شد که ارزش ریالی آن بالغ بر ۷۱ میلیون ریال گزارش شده است.

وی با بیان عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت قائم شهر در سال گذشته افزود: ۱۱هزار و ۵۲۲ بازرسی در سال ۹۲ توسط بازرسین انجام شد که از این تعداد ۱۳۰۳ پرونده به ارزش بیش از یک میلیارد و ۳۸۷ میلیون ریال ثبت شد.

رییس سازمان صنعت، معدن تجارت شهرستان قائم شهر به اقلام توزیع شده توسط این سازمان در نیمه دوم سال گذشته اشاره کرد و گفت: ۶۴۰ تن برنج از ارقام مختلف، ۱۶۴۵ تن شکر سفید، ۲۴ تن حبوبات، ۱۹۲ تن گوشت قرمز و سفید، ۳۴ تن سیب و ۱۹ تن پرتقال در اختیار شهروندان قرار گرفت.

شیرخانی با بیان اینکه نمایشگاهها بستر مناسبی برای معرفی کالاها و رونق بازار کسب و کار بشمار می رود اظهار داشت: در سال ۹۲ نمایشگاههای بهاره و پاییزه در شهرستان برپا شد که با استقبال خوبی از سوی عموم مواجه شد

وی از برپایی نمایشگاهها بعنوان نقطه قوت در هر شهرستان نام برد و گفت: شهرستان قائم شهر با توجه به پتانسیل موجود در زمینه های مختلف می تواند از این فرصت بخوبی استفاده کند.

برنج تجارت سازمان صنعت معدن سازمان صنعت معدن و تجارت شکر کسب و کار گوشت قرمز قائم تن سالجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر