کد خبر: 182868 A

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

هر یک از تولیدکنندگان بخواهدتولیدکرده واشتغال راحفظ کندوبهره بانکی، تامین اجتماعی ومالیات راپرداخت کنند دچارمشکل می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: با نرخ سود بانکی ۲۲درصد نمی‌توان صنعت را سرپا نگه داشت.

غلامرضاعشریه در نشست هم‌اندیشان صنعت‌ومعدن شهرستان آمل با بیان اینکه بسیاری از تولیدکنندگان درشرایط سختی به فعالیت می‌پردازند، یادآور شد: هر یک از تولیدکنندگان بخواهدتولیدکرده واشتغال راحفظ کندوبهره بانکی، تامین اجتماعی ومالیات راپرداخت کنند دچارمشکل می‌شود.

وی با تاکید براینکه در مجلس لایحه‌ای دردست بررسی است، ابراز داشت: این لایجه با توجه به ۴۲ماده برای حمایت ازتولیدومتوقف شدن بسیاری ازمشکلات تولیدکنندگاه است.

عشریه با اشاره به اینکه در شرایط مناسب همه صنعتگران آملی درفکرپرداخت تعهدات خود هستند، افزود: آنها به این فکر نمی‌کنند که اززیرتعهدات خارج و ازپرداخت معوقات بانکی فرارکنند.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اعلان اینکه در این امر باید به حمایت مدیران صنعتگر و تولیدکننده پرداخت، اذعان داشت: با توجه به وجود بانک‌های خصوصی باید نشستی با این موسسات خصوصی پرداخت و به بهره بانکی توجه شود.

وی با بیان اینکه با ۲۲ درصدنرخ سودبانکی نمی‌توان صنعت راسرپانگه داشت، تصریح کرد: هم‌اکنون درحوزه مالیاتی هم مشکلاتی است که باراه‌اندازی شورای گفتگوی دولت درسال جدیدحرکت‌های خوبی در دست اقدام است.

عشریه از راه‌اندازی سه کمیته مالیاتی، بانکی و تامین اجتماعی در این شورای گفت‌وگو خبرداد و گفت: امیدواریم با مساعدت دستگاه‌های اجرایی و با حضور صنعت خبرگان در این سه حوزه به نتیجه رضایت‌بخشی برسیم.

تامین اجتماعی دستگاه های اجرایی دولت صنعت لایحه نرخ سود بانکی مازندران اتاق بازرگانی بانکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر