کد خبر: 186842 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، از پیشرفت ۹۵ درصدی ساخت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چمستان نور خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، از پیشرفت ۹۵ درصدی ساخت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چمستان نور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در بازدید از پروژه مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی چمستان نور گفت: استان مازندران دارای شرایط خاص جغرافیایی می باشد و استقرار صنایع، با نگاه ویژه به بخش محیط زیست و فضای سبز همراه بوده که با توجه به این شرایط، ۱۱ تصفیه خانه فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی استان، درحال فعالیت می باشند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: فاز اول تصفیه خانه شهرک صنعتی چمستان با ظرفیت پالایش ۳۵۰ متر مکعب در شبانه روز در سال ۸۴ افتتاح و به بهره برداری رسید که مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی نیز بعنوان اولین تصفیه خانه مجهز به واحدهای تصفیه شیمیایی، بعلت ماهیت واحدهای تولیدی مستقردر آن شهرک، در حال اجرا است.

موسوی بیان داشت: پروژه مدول دوم این تصفیه خانه با افزایش ظرفیت پالایش تا ۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

وی تصریح کرد: درحال حاضر اجرای مدول دوم این تصفیه خانه به اتمام رسیده و دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی بوده که آماده بهره برداری است ولی بهینه سازی لاگونهای مدول اول تصفیه خانه درحال انجام است تا هر دو مدول تصفیه خانه، بطور همزمان به بهره برداری کامل برسند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خاطرنشان کرد: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی چمستان دارای واحد تصفیه شیمیایی، آشغالگیر، متعادل ساز، رآکتور بی هوازی UAFB، مخازن هوادهی و ته نشینی، مخازن ذخیره لجن مازاد، فیلتر پرس، کلرزنی، اتاق تأسیسات و بهره برداری و آزمایشگاه مرکزی است.

استان مازندران پالایش روابط عمومی فضای سبز محیط زیست دوم صنعتی شهرک تصفیه مدول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر