کد خبر: 186844 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبرداد:

در بحران برف که در سال گذشته اتفاق افتاده به واحدهای تولیدی و صنفی در شهرهای نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر خسارت جدی وارد شد.

محمد محمدپور عمران گفت: به منظور کمک به آسیب دیدگان حوزه تولید و تجارت ناشی از بحران برف سال گذشته در استان مازندران مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران دکتر محمدپور عمران بیان کرد به منظور کمک به آسیب دیدگان حوزه تولید و تجارت ناشی از سونامی سفید اخیر خصوصا " در منطقه غرب استان مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافت که پس از بررسی و هماهنگی با مدیریت بحران استان و فرمانداری های منطقه اقدام لازم معمول خواهد شد

محمدپور افزود: در بحران برف که در سال گذشته اتفاق افتاده به واحدهای تولیدی و صنفی در شهرهای نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر خسارت جدی وارد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با بیان این مطلب اظهار داشت: نتیجه ارزیابی کارشناسان در خصوص خسارتهای وارده به واحدهای تولیدی و صنفی که به معاونت برنامه ریزی استانداری اعلام گردیده بود بعداز پیگیریهای انجام شده مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافته که پس از بررسی و هماهنگی های لازم با مراجع ذیربط از جمله مدیریت بحران استان و فرمانداریهای منطقه اقدام لازم جهت پرداخت آن صورت می گیرد.

استان مازندران تجارت رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان سونامی مدیریت بحران معاونت برنامه ریزی مازندران تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر