کد خبر: 193104 A

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر:

با توجه به بیانات مکرر مقام معظم رهبری در رابطه با جهاد اقتصادی و علمی بحثدانش ورزی و پژوهش گری جهادی در سیستم آموزشی ما خالی است و باید تلاش کرد تا از این راه در مقابل هجمه معاندین و دشمنان مقابله نمایند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر گفت: جهاد علمی باید هم راستا با جهاد اقتصادی و فرهنگی رشد نماید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، " محمدرضا باقرزاده " در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره پژوهش ها و اختراعات دانش آموزی سما که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر برگزار شد، از شرکت کنندگان در این جشنواره بعنوان مجاهدا علمی عرصه اقتدار و اعتلای نظام جمهوری اسلامی نام برد و اظهار داشت: اقتصاد، فرهنگ و علم سه پایه و رکن اصلی پیشرفت و توسعه در ایران است.

وی افزود: با توجه به بیانات مکرر مقام معظم رهبری در رابطه با جهاد اقتصادی و علمی بحثدانش ورزی و پژوهش گری جهادی در سیستم آموزشی ما خالی است و باید تلاش کرد تا از این راه در مقابل هجمه معاندین و دشمنان مقابله نمایند.

باقر زاده به تحریمات اقتصادی و فرهنگی در ایران که از سوی دشمان انقلاب اعمال می شود اشاره و تصریح کرد: دانش آموزان نخبه و مبتکر نماینده عده ای خاص هستند و می توانند در رفع تحریمات علمی موثر باشند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر با بیان اینکه دانش ورزی جهادی و پژوهشکده جهادی سرمشق و سرلوحه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی می باشد به سازمان سما اشاره و خاطر نشان کرد: با احیا شدن سازمان سما این مجموعه آموزشی در کشور، با تفکرات و برنامه های جدید به سراغ فعالیت های دانش بنیان رفت.

وی ادامه داد: تفکرات سازمان باید جهت دار و مبتنی بر حل مسائل باشد زیرا در مدیریت آموزشی باید به تولید، ذخیره و انتقال دانش نیز توجه شود.

باقر زاده با بیان اینکه پژوهش ها باید نیاز محور باشد اذعان داشت: امروزه ارزش افزوده منابع انسانی در بطن دانشگاه آزاد بی نظیر است و باید قدردان این موضوع باشیم.

اقتصاد انقلاب ایران دانش آموزان دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رشد مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی جهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر