کد خبر: 199610 A

مدیر آموزش و پرورش قائم شهر:

هزینه کردن در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری است که با مشارکت مردمی به بالاترین حد خود می رسد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائم شهرگفت: هزینه کردن در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری است که با مشارکت مردمی به بالاترین حد خود می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، " سید محمد رسولی " در هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری است اظهار داشت: با مشارکت مردمی می توانیم بهره وری را در سیستم آموزشی افزایش دهیم.

وی ادامه داد: علم، جهاد و تقوا، سه واژه ای است که مکرراً در قرآن کریم به آن اشاره شده است وهدف آموزش و پرورش نیز پرورش انسان عالم، فداکار و مومن است و بهمین دلیل مقام معظم رهبری امسال را با شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام نهادند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر، دغدغه امروز این سازمان را عدالت آموزشی برشمرد و یادآور شد: اگر قرار است عدالتی در این حوزه اتفاق بیفتد باید در تقسیم فضا، تجهیزات و نیروی انسانی باشد زیرا در بخش فضا و تجهیزات چالش هایی وجود دارد.

رسولی افزود: بیش از ۶۰ خیر مدرسه ساز توانستند با مشارکت خود ۶۰ مدرسه و فضای آموزشی بسازند اما همچنان با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم زیرا غالب مدرسه های ما قدمت ۹۰ ساله دارند که ۷۰ درصد آن تخریبی هستند.

وی ادامه داد: با وجود ۳۰ مدرسه دوشیفته و ۲۶ مدرسه نیازمند تجهیز، همچنان نیاز به عزم ملی و حرکت جهادی حس می شود.
رسولی ساختن مدرسه را به تنهایی کافی ندانست و تاکید کرد: خیرین مدرسه ساز باید مدرسه دار هم باشند تا بتوانیم بهترین استفاده را از فضاهای آموزشی داشته باشیم.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان اقتصاد بهره وری سرمایه گذاری قرآن کریم مدرسه مقام معظم رهبری نیروی انسانی قائم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر