کد خبر: 199614 A

در پنجمین از هفته دولت؛

۱۴ روستای دشت‌سر و دابودشت شهرستان آمل در پنجمین روز از هفته گرامیداشت دولت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

۱۴ روستای دشت‌سر و دابودشت شهرستان آمل در پنجمین روز از هفته گرامیداشت دولت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از آمل: امام جمعه شهر دابو و دشت‌سر آمل در مراسم افتتاحیه گازرسانی دوبخش آمل با بیان اینکه مسئولان امر باید در فعالیت کاری خود کرامت و دینداری اهل‌بیت را سرلوحه کاری خود قرار دهند، یادآور شد: امروزه بر دشمنان اسلام ثابت شد که کشور ما از جنگ نرم، جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی با کرامت از اهل‌بیت توانستند با سربلندی به پیروزی برسند.

حجت‌الاسلام مهدی تقی‌زاده با تاکید براینکه شهرستان آمل با وجود تحریم‌های فشرده شاهد شکوفه‌های پرباری در دست اجرا دارد، ابراز داشت: هم‌اکنون با عنایت مسئولان شهری و نماینده مردم آمل در مجلس پروژه‌های سد هراز، چهار بانده کردن هراز و مترو در دست اقدام است.

وی با اعلام اینکه توصیه اهل‌بیت با مردم بودن است، اذعان داشت: با توجه به رشادت‌های مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی امیدواریم دو بخش دابو و دشت‌سر بزودی به جمع شهرستان استان مازندران بپیوندند.

به گزارش ایلنا: در پنجمین روز از هفته دولت روستاهای قلعه‌کش، عرب‌خیل، رستم‌ دارمحله، نوآباد، الله کاج، باغبانکلا، قلیانکلا، کاشی‌محله، حسن‌آباد، مطهر علیا و سفلی، دیه، موسی‌محله و پلهم کتی با ۱۰۰۱خانوار روستایی و ۳۷۶ میلیون و ۳۹۰هزار ریال اعتبار گازدار شدند که سرانه هر خانوار در بخش دشت‌سر ۳۹میلیون ریال و بخش دابودشت ۳۷ میلیون ریال هزینه شد.

انقلاب اسلامی اهل بیت جنگ جنگ تحمیلی دستگاه های اجرایی دولت گاز مترو مسئولان استانی و شهرستانی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر