کد خبر: 199615 A

یوسفیان ملا:

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از دریافت ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از بانک عامل برای گازرسانی استان مازندران خبر داد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از دریافت ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از بانک عامل برای گازرسانی استان مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از آمل: عزت‌الله یوسفیان‌ملا در افتتاحیه گازرسانی ۷ روستای بخش دشت‌سر در جمع اهالی روستای قلعه‌کش با بیان اینکه استان مازندران در سال‌های گذشته با مشکل گازرسانی مواجه بوده است، یادآور شد: شهرستان آمل در آن سال‌ها عقب‌افتاده‌ترین روستا در بخش گازرسانی در مازندران بوده است.

وی با تاکید براینکه بدلیل عدم بودجه کافی نمی‌شد پروژه‌ گازرسانی را در روستاها و شهرهای این استان انجام داد، اظهار داشت: با رایزنی‌ها در سال ۹۰ موفق به دریافت تسهیلات بانکی از بانک عامل برای گازرسانی استان مازندران شدیم.

یوسفیان با اعلام اینکه هم‌اکنون با همت مسئولان استانی و شهرستانی در آمل بغیر ۸ روستا همه روستاهای دشت و جلگه این شهرستان گازدار شدند، اذعان داشت: این روستاهای باقی‌مانده قبل از پایان سال‌جاری از نعمت گاز بهره‌مند و پروژه گازرسانی دشت و جلگه به پایان خواهد رسید.

نماینده مردم آمل در مجلس از دریافت ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی از بانک عامل خبرداد و گفت: با دریافت این تسهیلات سرعت گازرسانی در استان مازندران افزایش یافت.

وی با اشاره به شهرستان شدن دو بخش دابو و دشت‌سر بیان داشت: زمانی که ادارات مختلف در این دو بخش راه‌اندازی شود بخش دشت‌سر و دابو به شهرستان تبدیل می‌شود.

یوسفیان با تاکید براینکه برای شهرستانی شدن باید طبق برنامه پیش رفت، ابراز داشت: در این مورد نمی‌توان قولی داد که بعدها عملی نشود چرا که شهرستان شدن سلسله مراتب دارد و با صبودی باید منتظر نتیجه بود.

استان مازندران بودجه تسهیلات بانکی گاز مجلس شورای اسلامی مسئولان استانی و شهرستانی آمل روستا گازرسانی یوسفیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر