کد خبر: 199616 A

در هفته دولت ۹۳صورت گرفت؛

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از بهره‌برداری ۲۷ پروژه گازرسانی در روستاهای مازندران در هفته دولت سال‌جاری خبرداد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از بهره‌برداری ۲۷ پروژه گازرسانی در روستاهای مازندران در هفته دولت سال‌جاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از آمل، محسن عرب مقصودی در آئین افتتاح پروژه‌های گازرسانی به هفت روستای بخش دشت‌سر در جمع اهالی روستای قلعه‌کش باتاکید براینکه مسئولان باید در سرلوحه امورات خود خدمت به مردم را در نظر داشته باشند، ابراز داشت: باید اهداف شهیدان رجایی و باهنر که شهدای دولت هستند در برنامه مدیران به چشم بیاید.

وی‌ با اعلام اینکه از ۵۸ شهر مازندران ۴۹ شهر از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت: هم‌اکنون در چهار شهر فعالیت اجرایی داریم و در آمل نیز دو شهر رینه و گزنک با انتخاب پیمانکار در شبکه‌های داخلی مشغول تلاش و کار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افتتاح طرح‌های گازرسانی به روستاهای مازندران در هفته دولت امسال را ۲۷ پروژه بیان و مطرح کرد: این پروژها با ۷۷ کیلومتر لوله‌گذاری خط تغذیه و شبکه زمینه بهره‌برداری ۲ هزار و ۱۱۶ خانوار روستایی را فراهم گرده است.

این مسئول اعتبار لازم و سرمایه‌گذاری برای به ثمر رسیدن این پروژه‌ها ۸۹ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: فعالیت شرکت گاز مازندران در چهار محور گازرسانی به شهرها، روستاها، کارخانجات و شهرک ‌های صنعتی و جایگاه سی ان جی است.

عرب مقصودی با اشاره به لوله‌گذاری به دو شهر رینه و گزنک شهرستان آمل بیان داشت: با موافقت‌های لازم از سوی مسئولان کشوری گازرسانی به مناطق کوهستانی آمل از محور دماوند انجام می‌شود.

وی با تاکید براینکه شهروندان باید مصرف بهینه گاز را رعایت کنند و در هنگام خرید به برچسب انرژی توجه داشته باشند، اظهار داشت: مصرف و استفاده از گاز از تخریب جنگل جلوگیری و سطح بهداشت را در جامعه ارتقاء می‌برد

به گزارش ایلنا، مشعل گاز ۱۴ روستای بخش دابودشت و دشت‌سر شهرستان آمل ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی روشن شد و ۴۲۱ خانوار با هزینه ۱۶ میلیارد ریال از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

انرژی تغذیه جامعه جنگل خانوار روستایی دماوند دولت سرمایه گذاری گاز مسئولان استانی و شهرستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر