کد خبر: 199644 A

تاکیدرئیس سازمان سینمایی کشور؛

رئیس سازمان سینمایی کشور با اشاره به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی از سوی دشمنان اسلام تاکید بر ایستادگی هنرمندان مقاوم ایرانی در مقابل تهاجم‌های فرهنگی داشت.

رئیس سازمان سینمایی کشور با اشاره به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی از سوی دشمنان اسلام تاکید بر ایستادگی هنرمندان مقاوم ایرانی در مقابل تهاجم‌های فرهنگی داشت.

به گزارش ایلنا از آمل، حجت‌الله ایوبی شامگاه پنجشنبه در مراسم اختتامیه دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس در سالن اریکه آریایی آمل زبان سینما زبان پویا و پرتحرکی و نقش آن را در جامعه بسیار تاثیر‌گذار بیان و عنوان کرد: با توجه شعار تمرکززدایی جای خرسندی است که این جشنواره در مازندران و در شهر آمل برگزار شد.

وی با بیان اینکه این استان در این هفته شاهد نمایش فیلم‌ها در سالن‌ها، پارک‌ها و پرده‌های سینمایی بوده است، تصریح کرد: اگر چه امروزه حضور خانوادگی در سینما کم شده اما در دومین جشنواره فیلم ویدئویی یاس استقبال بسیار خوبی در شهرستان آمل از سوی خانواده‌ها شد.

ایوبی با اعلام اینکه با اکران این فیلم‌ها در پارک‌های این شهرستان شاهد حضور ۴هزار نفری بودیم، اذعان داشت: این نشان از علاقمندی خانواده‌ها و مردم به اکران فیلم‌های ویدئویی در کشور ما و دوستداران به سینما برمی‌گردد.

رئیس سازمان سینمایی کشور با اشاره به وضعیت ناراحت‌کننده تهاجم فرهنگی و جنگ نرم در کشور ما از سوی دشمنان اعلام کرد: هنرمندان مقاوم در برابر تمامی تهاجم‌های فرهنگی ایستاده‌اند.

وی از اکران فیلم پیامبر اعظم به عنوان یکی از شاهکارهای سینمایی ایران به زودی به روی پرده سینما خبرداد و گفت: ایران با ارائه خدمات در برابر تهاجم‌های دشمنان اسلام به دین اسلام را با ساهت این‌گونه فیلم پاسخ می‌دهد.

ایوبی با اشاره به اینکه امروز خوشبختانه توانستیم با زبان سینما با کشورهای دنیا سخن بگوییم، اظهار کرد: با زبان فیلم به تبلیغ دین اسلام می‌پردازیم و آن چهره‌ای که تفکرات داعشی و طالبانی از اهل‌بیت نشان می‌دهد با زبان فیلم ترمیم می‌کنیم.

این مسئول در پایان با ابراز تاسف از برج‌سازی‌ها و تجاوز‌های بیشمار به جنگل و دریا در مازندران یادآور شد: امروزه سینماگران ما باید بدنبال فعالیت در قالب دفاع از طبیعت بکر و زیبای کشورمان به ویژه مازندران باشند.

اهل بیت تجاوز تهاجم فرهنگی جامعه جشنواره بین المللی فیلم جشنواره فیلم جنگ خانواده طبیعت اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر