کد خبر: 199671 A

ایلنا خبرداد:

علی انصاریان مدافع سابق سرخابی کشور ما در فیلم سینمایی کلاف به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی نقش‌آفرینی می‌کند.

علی انصاریان مدافع سابق سرخابی کشور ما در فیلم سینمایی کلاف به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی نقش‌آفرینی می‌کند.

علی انصاریان مدافع سابق پرسپولیس که به عنوان یکی از چهره‌های فوتبالی هنری در اختتامیه دومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس حضور یافت، در با پایان مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آمل از نقش‌افرینی خود یک فیلم سینمایی خبرداد و گفت: فیلم سینمایی «کلاف» به تهیه‌کنندگی شهرام دانش‌پور و کارگردانی شهرام شاه‌حسینی نقش‌آفرینی می‌کنم.

وی بیان داشت: در این فیلم بازیگران نام‌آشنایی همانند لیلا اوتادی، کیکاووس یاکیده، نیما راد و شیما نیک‌پور هنرنمایی دارند.

انصاریان با تاکید براینکه امیدوارم مردم با مشاهده این فیلم آن را بپسندند، ابراز داشت: فیلم کلاف یک ژانر جدیدی از فیلم‌های اکشن و پلیسی است.

این مدافع سابق سرخابی ادامه داد: در آن نقش پسری را بازی می‌کنم که از نظر شخصیتی نه خوب و نه بد است بلکه خاکستری بوده و در گروه‌اش تصمیم‌گیرنده است که فکر کنم کاری جذاب و پرمخاطب باشد.

وی نقش‌ خود را در این فیلم سینمایی با سریال زیر آسمان شهر متفاوت بیان کرد و گفت: در این فیلم اصلا علی انصاریان نیستم زیرا این کار ربطی به فوتبال ندارد بلکه یک انسان دیگر در شرایطی متفاوت و یک اخلاق و رفتار خاص خود ایفای نقش می‌کنم.

انصاریان با اشاره به دوره‌های مختلف مربیگری فوتبال یادآور شد: تاکنون اکثر کلاس‌های مربیگری فوتبال را گذرانده و فقط کلاس مربیگری درجه A مانده که انشاالله تا پایان سال با شرکت در آن دوره، این کلاس آموزشی را هم پشت سر خواهم گذاشت.

اخلاق بازی پرسپولیس جشنواره بین المللی فیلم فوتبال فیلم سینمایی لیلا اوتادی سابق نقش شهرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر