کد خبر: 200929 A

معاون شرکت آبفای شهری مازندران خبر داد:

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای شهری مازندران، از برون سپاری برخی خدمات این شرکت به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای شهری مازندران، از برون سپاری برخی خدمات این شرکت به دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و افزود: بخشی از مراحل درخواست و واگذاری انشعاب آب وفاضلاب و خدمات پس از فروش به صورت آزمایشی در شهرهای ساری و قائمشهر به دفاتر پیشخوان دولت واگذار می شود.

به گزارش ایلنا از ساری، رضا جانباز با اشاره به فعالیت ۴۸ دفتر پیشخوان دولت در شهرساری و ۲۷ دفتر در شهر قائمشهر تصریح کرد: در شهر ساری این خدمات در بخش آب و فاضلاب و در شهر قائمشهر صرفا در بخش آب اجرا می شود.

وی، با بیان اینکه درمرحله بررسی این طرح هستیم، اظهار داشت: پس از بررسی و تهیه فرمهای لازم، دستورالعمل این طرح به دفاتر پیشخوان این دو شهر اعلام می شود.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای شهری مازندران، ادامه داد: در طرح برون سپاری خدمات انشعاب آب وفاضلاب و خدمات پس از فروش از طریق سیستم اینترنتی بین دفاتر پیشخوان دولت و شرکت آبفای شهری مازندران، ارتباط برقرار می شود.

جانباز، با بیان اینکه برای هریک از دفاتر پیشخوان دولت شناسه کاربری و رمزعبور در نظر گرفته شده است و به هر درخواست متقاضیان یا مشترکین آب کد رهگیری اختصاص می یابد، گفت: با دریافت کد رهگیری امکان پیگیری مراحل انجام امور مربوط به مشترکین از سوی دفاتر پیشخوان امکان پذیر می باشد.

آب و فاضلاب خدمات پس از فروش درآمد دولت شرکت دفاتر شهری خدمات پیشخوان آبفای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر