کد خبر: 201978 A

فرماندار شهرستان فریدونکنار:

توسعه ی هر کشور رابطه ی مستقیمی با توسعه ی آموزش وپرورش آن کشور دارد، لذا برماست تا با توسعه ی آموزش وپرورش وتربیت جوانانی شایسته، آینده ی کشورمان را بیمه کنیم.

حسین زاده، فرماندار شهرستان فریدونکنار گفت: توسعه ی هر کشور رابطه ی مستقیمی با توسعه ی آموزش وپرورش آن کشور دارد

به گزارش ایلنا از ساری، محمدحسین زاده لداری، در حاشیه ی افتتاح دبستان ۶کلاسه ی مسلم بن عقیل روستای نوایی محله شهرستان فریدونکنار، آموزش وپرورش را مهمترین کانون آموزش فرهنگ ایرانی اسلامی دانست، که باید به تبیین وتعمیق آموزه های دینی در دانش آموزان همت گمارد.

وی با تقدیر از خیرین مدرسه ساز، حضور آن ها را در عرصه ی تعلیم و تربیت، نشان دهنده ی وجود ریشه های عمیق فرهنگی در جامعه دانست.

حسین زاده در ادامه افزود: در دنیای امروز که توسعه ی آموزش و پرورش، رابطه ی مستقیمی با توسعه ی کشورها دارد، امیدواریم بتوانیم در سایه ی سیاست های دولت تدبیر و امید و با تلاش همه ی دولتمردان در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب، جوانانی صالح و شایسته تربیت کرده تا آینده ی کشور بیمه شده و به سوی توسعه ی متعادل قدم برداریم.

وی بیان داشت: توسعه ی هر کشور رابطه ی مستقیمی با توسعه ی آموزش وپرورش آن کشور دارد، لذا برماست تا با توسعه ی آموزش وپرورش وتربیت جوانانی شایسته، آینده ی کشورمان را بیمه کنیم.

آموزش و پرورش آموزه های دینی تعلیم و تربیت جامعه دانش آموزان دولت رهبر معظم انقلاب فرماندار شهرستان مدرسه آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر