کد خبر: 201980 A

مسئول نمایندگی موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در آمل خبرداد:

مسئول نمایندگی موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در آمل از توزیع و اهدای ۱۱۴ جهیزیه به نوعروسان این شهر در روز ولادت امام رضا(ع) خبرداد.

مسئول نمایندگی موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در آمل از توزیع و اهدای ۱۱۴ جهیزیه به نوعروسان این شهر در روز ولادت امام رضا(ع) خبرداد.
به گزارش ایلنا از آمل، حسین رمضانی صبح امروز در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه این توزیع اهدایی جهیزیه در سال‌جاری برای دومین بار از سوی موسسه آبشار عاطفه‌ها انجام می‌شود، یادآور شد: با مشارکت خیرین بزرگوار شهرستان آمل ۱۱۴ جهیزیه نوعروس در روز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) انجام شد.

وی با اعلام اینکه دومین توزیع جهیزیه به نوعروسان همزمان با سراسر کشور در شهرستان آمل نیز برگزار می‌شود، اذعان داشت: ۱۱۴ جهیزیه به همراه ۵هزار جهیزیه تحت حمایت موسسه آبشار عاطفه‌های سراسر کشور در روز ولادت امام رضا(ع) به نوعروسان آملی اهدا می‌شود.

رمضانی بیان داشت: این جهیزیه‌ها شامل تلویزیون، یخچال، اجاق گاز و مایکروفر، وسایل چوبی و بوفه، پتو، فرش، چند تخته پشتی، ظروف چینی و آکروپال ۵۶ پارچه و لوازم برقی است.

این مسئول بیان داشت: تاکنون موسسه مردم نهاد و خیرین آبشار عاطفه‌های آمل به ۷۰۰ نوعروس جهیزیه اهدا کرده است.
وی از وجود ۲هزار پرونده در حال بررسی به این موسسه مردم نهاد خبرداد و گفت: این پرونده‌ها در بخش‌های مختلف درمانی، خانواده‌های نیازمند، نوعروسان، دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند برای مساعدت تحصیلی است.

رمضانی با اشاره به معرفی بیماران برای درمان به بیمارستان مشهد ابراز داشت: تاکنون از سوی این موسسه ۵۰ بیمار به بیمارستان مشهد معرفی شده که تحت پوشش موسسه آبشار عاطفه‌های کشور تحت درمان قرار گرفتند.

مسئول نمایندگی موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در آمل خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این موسسه بیش از ۲ هزار خانوار نیازمند آملی را تحت پوشش خود قرار داده است.

امام رضا بیمارستان پوشش تلویزیون خانواده دانش آموزان و دانشجویان درمان فرش گاز مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر