کد خبر: 202113 A

مدیر آموزش‌وپرورش آمل خبرداد:

در اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت تابستانه امسال ۱۰ هزار دانش‌آموز آملی در این طرح شرکت کردند.

مدیر آموزش‌پرورش شهرستان آمل گفت: در اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت تابستانه امسال ۱۰ هزار دانش‌آموز آملی در این طرح شرکت کردند.

به گزارش ایلنا از آمل؛ حمید محمدنسب ظهر امروز در جلسه اجرای طرح اوقات فراغت این شهرستان با بیان اینکه غنی‌سازی اوقات دانش‌آموزان در فصل تابستان یکی از وظایف امور تربیتی و آموزشی این نهاد است، یادآور شد: با توجه به اهمیت این موضوع آموزش‌پرورش آمل امسال ۱۰۰ پایگاه مدرسه‌ای از شهر و روستا برای اوقات فراغت دانش‌اموزان را تدارک دیده بودند.

وی با اعلام اینکه از این تعداد پایگاه‌ها حدود ۶ هزار دانش‌آموز از اجرای طرح‌های آموزشی، تربیتی و مذهبی این نهاد بهره‌مند شدند، اذعان داشت: این دانش‌آموزان در ۲۳ رشته تربیتی و آموزشی چون سفالگری، خوشنویسی، کلاس‌های تقویتی ریاضی و زبان انگلیسی، ورزشی استفاده بردند.

محمدنسب با اشاره به اجرای طرح‌های ورزشی از ۱۷ رشته برای دانش‌آموزان بیان کرد و گفت: این رشته‌ها در سه مجموعه و سالن ورزشی شهرستان برای آموزش دانش‌آموزان در نظر گرفته شده بود.

این مسئول با بیان اینکه امسال علاوه بر اوقات فراغت دانش‌آموزان یک مکان برای فرهنگیان نیز در نظر گرفته شد، افزود: اردوگاه جنگلی شهید باهنر علاوه بر دانش‌آموزان، فرهنگیان نیز از این مکان تفریحی و آموزشی بهره‌مند شدند.

وی از اجرای طرح تلفیقی در کنار کار فرهنگی و تفریحی دانش‌آموزان در مدارس این شهرستان بیان داشت: امسال با کمک این دانش‌آموزان ۵۵ مدارس شهرستان آمل در طرح هجرت ۳ مورد بهسازی و نوسازی قرار گرفت.

محمدنسب با تاکید براینکه موسسه‌ دارالقرآن نیز امسال تربیت آموزش قرآنی و مذهبی خردسالان این شهرستان را برعهده داشت، خاطرنشان کرد: در اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت حدود ۱۰ هزار دانش‌آموز آملی از طرح‌های آموزشی، تربیتی، علمی، مذهبی و ورزشی و هنری بهره‌مند شدند.

اوقات فراغت خوشنویسی دانش آموز دانش آموزان مدرسه آموزش غنی آمل آملی تابستانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر