کد خبر: 203611 A

هفته دوم مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال کشور در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد که تیم شهروند ساری و فرش آرا مشهد در یک بازی پایاپای، به تساوی ۱بر۱ دست یافتند.

هفته دوم مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال کشور در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد که تیم شهروند ساری و فرش آرا مشهد در یک بازی پایاپای به تساوی ۱بر۱ دست یافتند.

به گزارش ایلنا از ساری، مشهدی‌ها نیمه اول رابا فشار زیاد شروع کردند. اما ساروی‌ها با حوصله دفاع می‌کردند با توجه به این تیم شهروند ساری چند روز است که از تمرینات بدنسازی خارج شده‌اند. در دفاع خیلی خوب ظاهر شدند ولی در ادامه ساروی‌ها از لاک دفاعی بیرون آمدند و چندین فرصت بدست آوردند که از دست رفت و نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم فرش آرا تسلط کامل بر بازی پیدا کرد و نتیجه حملات خود را در‌‌ همان دقایق اول بازی دید و شوت بازیکنان فرش آرا به مرتضی اخلاصیان برخورد کرد و سپس وارد دروازه شد اما خوشحالی مشهدی‌ها فقط ۱۰ دقیقه دوام داشت. شهروند ساری در دقیقه ۱۱با یک شوت سرکش توسط محمد کرد به گل رسید در ادامه بازی گلی ردو بدل نشد و این بازی با تساوی ۱بر۱ خاتمه یافت.

عباس رنجی نظارت، حیمد غفاری‌نژاد، رضا وثوقی، حمید کاشانی وعلی کشان به ترتیب به عنوان داوران اول تا چهارم قضاوت این بازی را بر عهده داشتند

حبیب حسین زادگان(مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران)، محمد هادی خلردی(نادب رئیس هیأت فوتبال مازندران)، حسین بریمانی(رئیس اداره ورزش و جوانان ساری)، و نقیبی، احمدی، پیری(اعضای شورای شهر ساری)، مهدی عبوری(شهردار ساری) مهمانان وی‍ژه این دیدار بودند..

مرتضی عظیمائی به دلیل مصدومیت و سینا پرکاس، رضا اسماعیلی، علی علیرضایی و فرشاد حامدیان دیگر بازیکنان شهروند ساری نیز از روی سکو‌ها نظاره گر این بازی بودند.

با این نتیجه تیم‌های شهروند ساری و فرش آرا مشهد اولین امتیاز این فصل خود را دشت کردند و به ترتیب در رده‌های سیزددهم و یازدهم جدول قرار گرفتند.

اداره ورزش و جوانان بازی تساوی بدون گل جدول شورای شهر شهروند فرش فوتبال فوتسال مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر