کد خبر: 203613 A

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران:

باتوجه به اینکه لایحه های زیادی جهت کمک به بخش تولید و صنعت به مجلس شورای اسلامی می رود اما متاسفانه در اجرای مصوبات شاهد هیچگونه خروجی به بخش صنعت نیستیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران گفت: جامعه کار و تولید خواستار نگاه جدی مجلس به به حوزه صنعت است.

به گزارش ایلنا از ساری، غلامرضا عشریه در کمیسیون تخصصی صنعت و معدن، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی با عنوان تنظیم جهت گیری اقتصادی برنامه ۶ توسعه کشور با انتقاد از اینکه قوانین که توسط مجلس مصوب می گردد وتو سط دستگاهها اجرا نمی گردد گفت: باتوجه به اینکه لایحه های زیادی جهت کمک به بخش تولید و صنعت به مجلس شورای اسلامی می رود اما متاسفانه در اجرای مصوبات شاهد هیچگونه خروجی به بخش صنعت نیستیم.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی باید برای رهایی از مشکلات اقتصادی در بخش صنعت، طرحی را برای تمامی استان ها ابلاغ کند.
عشریه با اشاره به اینکه اگر در تصویب قوانین همه جوانب در رابطه با کمک به بخش صنعت، حل مشکلات مردم را در نظر بگیریم به مرور زمان این معظلات برطرف می شوداظهار کرد: امید داریم طرح جامعی پیشنهادی اتاق بازرگانی که به صورت کارشناسانه تنظیم شده که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار بگیرد و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی این طرح تصویب شود تا مشکلات سرمایه گذاران واقعی حل شود و شاهد شکوفایی اقتصاد در کشور باشیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی مازندران با انتقاد ازاظهارات وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی تصریح کرد: طی چند روز اخیر خبری از وزیر کار جهت ایجاد شغل های جدید با سرمایه گذاری ۱۴۰ میلیارد تومانی منتشر شده است که ما اعتقاد داریم با ایجاد این شغل ها بر مشکلات اشغال افزوده میشود.

و با بیان اینکه سمت و سوی بودجه بایدطوری باشد که واحدهای نیمه فعال را از رکود خارج کنیم گفت: فعال کردن واحدهای نیمه فعال دست یافتن به موفقیت را امکان پذیر می کند.

اقتصاد جامعه سرمایه گذاری صحن علنی صنایع و معادن صنعت کشاورزی لایحه مجلس شورای اسلامی مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر