کد خبر: 203619 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از ارائه خدمات امدادی هلال احمر به ۱۰ هزار نفر در سواحل مازندران خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از ارائه خدمات امدادی هلال احمر به ۱۰ هزار نفر در سواحل مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، مهدی ولی‌پور گفت: از آغاز طرح امدادونجات ساحلی در ۱۳ خرداد ماه سال جاری تاکنون نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان موفق شدند به بیش از ۱۰ هزار گردشگر ساحلی که در معرض خطر غرق شدن قرار داشتند خدمات مورد نیاز را ارائه دهند.

وی افزود: تیم‌های امدادی هلال احمر استان به ۴ هزار و ۶۴۲ نفر در محدوده داخل طرح‌های ساماندهی و ۶ هزار و ۸۱۶ هزار نفر نیز در محدوده خارج از طرح‌ها خدمات امدادی لازم را ارائه کردند.

ولی‌پور گفت: حدود ۱۱ هزار و ۲۷۵ هزار نفر نیز با مراجعه حضوری به پایگاه‌ها و پست‌های ساحلی جمعیت هلال احمر استان خدمات موردنیاز را دریافت کردند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع ۹ هزار و ۹۶۳ نفر روز امدادگر و نجاتگر با به‌کارگیری ۲ هزار و ۶۹۲ دستگاه روز خودروی امدادی و آمبولانس در اجرای طرح امداد و نجات ساحلی مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران به موازات طرح امدادونجات ساحلی، از سوی معاونت جوانان این جمعیت گفت: از آغاز این طرح در ۱۵ خرداد سال جاری تاکنون بیش از ۷۶ هزار و ۱۴ هزار گردشگر با مراجعه به پست‌های جمعیت هلال احمر استان خدمات لازم را دریافت کردند.

وی با اعلام ارائه خدمات مورد نیاز به سه هزار گردشگر توسط تیم‌های گشت سحاب گفت: توزیع ۳۸ هزار و ۹۷۹ بروشور و بسته اطلاع‌رسانی و ارائه مشاوره‌های ایمنی و سلامت با هدف کاهش غریق در سواحل از جمله خدمات ارایه شده به گردشگران بوده است.

امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان سلامت مسافران هلال احمر هلال احمر استان مازندران خدمات امدادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر