کد خبر: 203656 A

استاندار مازندران در جلسه شورای اداری مطرح کرد:

پیشگیری و جلوگیری از رشد ساخت و ساز غیر مجاز از دست دولت در مازندران خارج شده است و با تجهیز امکانات برای محیط بانان باید از این فرآیند ناخوشایند جلوگیری کرد.

استاندار مازندران در جلسه شورای اداری که با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور برگزار شد، اظهار داشت: بحران ساخت و سازهای غیر مجاز از معضلات بزرگی است که محیط زیبای مازندران را مورد هجمه قرار داده است.

به گزارش ایلنا از ساری، ربیع فلاح افزود: پیشگیری و جلوگیری از رشد این معضل از دست دولت در مازندران خارج شده است و با تجهیز امکانات برای محیط بانان باید از این فرآیند ناخوشایند جلوگیری کرد.

فلاح با اشاره به اینکه مسئله محیط زیست از توفیقات دولت تدبیر و امید است، گفت: شخص رئیس‌جمهور در بحث‌های کلان کشوری، همواره بر مقوله محیط زیست تاکید دارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه رهبری هم بر این مسئله تاکید دارند و در قانون اساسی هم اشاره شده است، گفت: توجه به مسائل زیست محیطی از رویکردهای مهم دولت است.

نماینده عالی دولت در مازندران افزود: در استان مازندران وفاق و همدلی برای کار و تلاش وجود دارد ودر اهداف برنامه های دولت، مسئولین استانی و دستگاههای اجرایی حرکت می نمایند.

وی با اشاره به اینکه ۲۲ درصد وسعت اراضی مازندران تحت پوشش و حفاظت سازمان محیط زیست است گفت: آسیب‌هایی که امروز در مسئله محیط زیست مطرح است، از مسائل مهمی است که دولت با جدیت در حال پیگیری است.

استان مازندران دولت رشد زیست محیطی ساخت و ساز شورای اداری قانون اساسی محیط زیست معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر