کد خبر: 203667 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور از عملیات تعریض و زیرسازی محور روستایی دینکوه این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور از عملیات تعریض و زیرسازی محور روستایی دینکوه این شهرستان به طول ۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، سید صمد مصطفی نژاد ضمن اعلام این خبر گفت: شهرستان نور به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می کنند. وی تصریح نمود: از این رو محورهای ارتباطی این شهرستان در طول سال علی الخصوص ایام تعطیلات پر ترافیک و پر رفت و آمد بوده که در میان نیزمحورهای روستایی و ییلاقی این منطقه نیز از این قضیه مستثنی نیست.

وی تصریح نمود: از این رو این اداره در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه بهسازی و ایمن سازی راههای تحت پوشش خود اقدامات گسترده ای را در دستور کار خود داشته که از جمله آنها می توان به عملیات تعریض و زیرسازی محور روستایی " دینکوه " این شهرستان به طول ۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰۰ میلیون ریال اشاره نمود.


مصطفی نژاد در خصوص دیگر اقدامات این اداره در زمینه ایمن سازی راههای تحت پوشش خود اظهار داشت: اجرای عملیات شن ریزی راه روستایی " نشو " و اجرای دیوار و مرمت پل " ایوالش " راه فرعی بلده را از دیگر فعالیتهای این اداره برشمرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نور اظهار داشت: از ۱۰۱۵۵ کیلومتر راه موجود در مازندران، مقدار ۶۰۶کیلومتر در شهرستان نور واقع شده است.

اداره راه و شهرسازی ایام تعطیلات پوشش ترافیک گردشگری مسافران شهرستان روستایی نور دینکوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر