کد خبر: 205239 A

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران:

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران از برگزاری جشن استانی آتش نشانان در ساری خبرداد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: شهرداران ضمن گرامی داشت روز آتش نشانی و ایمنی، در ترویج فرهنگ ایمنی و مشارکت شهروندان و بالا بردن سطح بهره وری سازمان آتش نشانی و تشویق و تقدیر از پرسنل خدوم آتش نشانی اهتمام داشته باشند.

به گزارش ایلنا از ساری، سید محمد محمدی تاکامی در جلسه ستاد بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی، بیان داشت: بمنظور گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی و اطلاع رسانی شایسته، روابط عمومی شهرداریها و سازمانهای آتش نشانی با هماهنگی اداره کل روابط عمومی استانداری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: به همین مناسبت مسابقات آتش نشانان استان به میزبانی شهرداری ایزدشهر با همکاری سازمانهای آتش نشانی پنجگانه استان و واحدهای تابع آتش نشانی سایر شهرها برگزار خواهد شد.

محمدی از برگزاری جشن استانی آتش نشانان با محوریت سازمان آتش نشانی شهرداری ساری تا آخر مهرماه با هماهنگی اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری خبر داد و تصریح کرد: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و مشارکت شهروندان، صدا و سیمای مرکز استان ویژه برنامه ای با موضوع آتش نشانی و ایمنی تهیه و پخش خواهد کرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران ادامه داد: در راستای اجرای مفاد اساسنامه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کشور مبنی بر بهره گیری از مشارکت مردمی و تامین تجهیزات و امکانات و همکاری در قالب مردمی، تشکل های مردم نهاد با موضوع خیرین آتش نشانی شکل خواهند گرفت

آتش نشانی اقتصاد بهره وری ترویج فرهنگ روابط عمومی سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مقام معظم رهبری استانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر