کد خبر: 205476 A

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران:

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در اولین نشست خود با رؤسای ادارات تابعه این اداره کل پس از انتصابش بر حفظ و نگهداری از راه های موجود تاکید نمود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در اولین نشست خود با رؤسای ادارات تابعه این اداره کل پس از انتصابش بر حفظ و نگهداری از راه های موجود تاکید نمود.

به گزارش ایلنا از ساری، حیدر نوروزی در این نشست عنوان نمود: باید همچون گذشته با تلاش و جدیت برای اهداف و برنامه های این اداره کل از هیچ کوششی دریغ نکرده و با تمام توان و امکانات برای ایجاد یک راه ایمن و سرپناهی مناسب در این استان ولایتمدار بکوشیم.

وی برتعامل و برادری در بین کارکنان تاکید و عنوان نمود: همدلی و هماهنگی و احترام متقابل از جمله فاکتورهای مهم در ارائه یک کار موفق در یک مجموعه بوده و لذا از همه عزیزان تلاشگر در مجموعه راه و شهرسازی استان انتظار ایجاد چنین فضایی را داشته و دارم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان وی در ادامه برضرورت نظم در کارها اشاره و تصریح کرد: باید در هر مکانی که در حال خدمت گذاری به دولت و مردم هستید با تمام توان تلاش و با ارائه برنامه های از پیش تعیین شده و منظم از هیچ کوششی برای آبادانی این استان و کشور عزیزمان دریغ ننماییم.

نوروزی بر انجام خدمتی خالصانه که رضای خدای متعال را به دنبال داشته تاکید و از تمامی روسای خواست علاوه بر دفاع از شخصیت و جایگاه این اداره کل، اقتدار در مدیریت، صرفه جویی در هزینه ها و تعامل با دیگر دستگاه های اجرایی را در دستورکار خود قراردهند.

وی در این نشست خاطر نشان ساخت: مهم ترین عاملی که می تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه ای مؤثر باشد نظارت دقیق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده، لذا از همه رؤسای ادارات تابعه وستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کنند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اقدامات ایمن سازی در سطح محورهای استان را از اولویت های کاری این اداره کل برشمرد و تصریح نمود: اقدامات راهداری از قبیل پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها، اجرای خط کشی، ساماندهی تقاطع ها، آشکار سازی نقاط پر حادثه، ساماندهی ماشین آلات راهداری و تعمیر و مرمت راهدارخانه ها باید با شتاب و توان مضاعفی پیگیری شود.

گفتنی است در این نشست تمامی مدیریتها و روسای ادارات تابعه مشکلات و موانع اجرایی و اداری خود را مطرح نمودند.

جاده دستگاه های اجرایی دولت راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان صرفه جویی مشکلات مازندران حفظ نگهداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر