کد خبر: 205689 A

با حضور رییس اتاق بازرگانی مازندران انجام شد:

کارگروه رسانه ای استان مازندران با هدف بهره گیری ایده ها و نظرات مشورتی فعالین عرصه رسانه به عنوان چشمان تیزبین جامعه در راستای توسعه هرچه بیشتر استان در روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران تشکیل شد.

کارگروه رسانه ای استان مازندران با هدف بهره گیری ایده ها و نظرات مشورتی فعالین عرصه رسانه به عنوان چشمان تیزبین جامعه در راستای توسعه هرچه بیشتر استان در روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران تشکیل شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران، این کارگروه که با حضور غلامرضا عشریه رییس اتاق، سیدمحمدحسین هاشمی نسب مدیر روابط عمومی اتاق، مدیران و سرپرستان خبرگزاری ها، سرپرستان روزنامه، مدیران مسئول روزنامه و هفته نامه استانی و مدیران سایت های استان تشکیل شد به طور رسمی کارش را در استان شروع کرد.

رییس اتاق بازرگانی مازندران در این جلسه کارگروه، با بیان اینکه اصحاب رسانه همواره راهگشا هستند، گفت: توسعه استان بدون حضور و همراهی رسانه ممکن نیست.

وی، با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، حمایت از فعالیت و کار اقتصادی را ضروری دانست تا به منویات رهبر معظم انقلاب جامعه عمل پوشانده شود.

عشریه با اشاره به اینکه با توسعه اقتصادی بسیاری از مشکلات حل خواهدشد، گفت: همه مشکلات ریشه در فقر و بدبختی دارد و باید برای رفع مشکلات حوزه اقتصادی تلاش شود.

وی با بیان اینکه همه ما دغدغه توسعه استان را داریم، عنوان کرد: بخش های مختلف از جمله رسانه ها باید برای توسعه استان تلاش کنند.

عشریه از رسانه و کارگروه رسانه به عنوان مشاوران امین بخش اقتصادی یاد کرد و خواستار بهره گیری از ظرفیت های رسانه در حوزه های مختلف شد.

رییس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه سه بندر و فرودگاه در مازندران فعالیت دارد، گفت: زیرساخت های خوبی برای فعالیت در استان وجود دارد اما تاکنون نتوانسته ایم کاری در حدشان و شایستگی مردم استان انجام دهیم.

وی همچنین با گرامیداشت سالگرد سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران بیان داشت: مرحوم جابر معافی همواره یار و حامی بخش اقتصادی بوده است.

استان مازندران اصحاب رسانه اقتصاد بخش خصوصی جامعه رسانه روابط عمومی رهبر معظم انقلاب فرودگاه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر