کد خبر: 207302 A

مدیرعامل شرکت گاز مازندران:

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، همایش عفاف و حجاب ویژه بانوان شاغل در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس، همایش عفاف و حجاب ویژه بانوان شاغل در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری، " محسن عرب مقصودی " مدیرعامل شرکت گاز استان، صبح امروز اول شهریور ماه دراین همایش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نقش بی بدیل زنان در پیروزی انقلاب اسلامی همچنین دوران هشت سال دفاع مقدس انکار ناپذیر بوده است.

وی ادامه داد: زنان امروز ایران اسلامی از هوشیاری و بصیرت خاصی برخوردار هستند و آنچه سیره و خدا و معصومین(ع) است را به عنوان الگوی خود مد نظر قرار می دهند.

عرب مقصودی تصریح کرد: نقش زنان ایران اسلامی در پشتیبانی از نیازهای جبهه همچنین خدمات بیمارستانی بی نظیر بوده است.

وی پیام شهدای دفاع مقدس را حفظ ارزش های دین مبین اسلام دانست و گفت: شهدای گرانقدر در قله فلاح و رستگاری قرار دارند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان این مطلب که نیازمند فعالیت های بیشتر در حوزه فرهنگی هستیم، افزود: امروز دشمن در تلاش است تا نسل جدید را دین گریز نماید که باید در این راستا برای مقابله با دشمن هوشیار باشیم.

عرب مقصودی، پایبندی به ارزش های دینی را پیام هفته دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: حفظ عفاف و حجاب، خواهران را از آفت های جامعه مصون نگه می دارد.

وی با تاکید بر این مطلب که پیشرفت بانوان آسیب پذیری جامعه را کاهش می دهد، خاطرنشان کرد: زنان مسلمان در جامعه اسلامی باید با بصیرت و آگاهی با تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنند.

عرب مقصودی در خاتمه از تلاش و زحمات بانوان شاغل در شرکت گاز مازندران در راستای خدمات رسانی به مردم شریف استان تقدیر کرد.

" سید حمزه عمادی " فرمانده بسیج و دبیر ستاد دفاع مقدس شرکت گاز مازندران نیز در این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: بر همه ما واجب است در راستای ارزش های دینی در سازمان نقش آفرینی کنیم.

وی ادامه داد: انشاا… برگزاری این گونه جلسات به صورت منظم در راستای افزایش کیفیت خدمات رسانی به مردم مد نظر خواهد بود.

عمادی خاطرنشان کرد: امروز دشمن همه تفکر خود را معطوف به ترویج فرهنگ بد حجابی در کشور کرده است که برگزاری این گونه همایش ها در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

گفتنی است در ادامه بانوان حاضر در جلسه نیز به بحثو تبادل نظر در خصوص موارد مطروحه در جلسه پرداختند.

استان مازندران بسیج تهاجم فرهنگی جنگ حجاب خدمات رسانی به مردم دفاع مقدس زنان گاز مسلمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر