کد خبر: 214437 A

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل خبرداد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از ایمن سازی محور آمل _ بابل قدیم با نصب نیوجرسی به منظور تفکیک باند و افزایش ضریب ایمنی محورخبر داد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از ایمن سازی محور آمل _ بابل قدیم(محدوده سه راهی فیروزکلا) با نصب نیوجرسی به منظور تفکیک باند و افزایش ضریب ایمنی محورخبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، علیرضا یوسفی ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ایمن سازی محورها جهت تامین سلامت کاربران جاده ای می باشد.

وی در ادامه به محور ارتباطی آمل _ بابل قدیم اشاره و عنوان نمود: این محور به طول ۳۰ کیلومتر یکی از محورهای پرتردد مازندران بوده که عملیات تعریض و چهار خطه شدن آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان در دست اجراست.

یوسفی در خصوص ایمن سازی محور فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر سوانح رانندگی در این محور علی الخصوص منطقه " سه راهی فیروزکلا " از نوع تصادفات رخ به رخ بوده، لذا این اداره جهت ایمن سازی منطقه مذکور اقدام به جداسازی و تفکیک باند رفت و برگشت با نصب نیوجرسی و چراغ چشمک زن نموده است.

وی حذف نقاط پرحادثه –جداسازی باندهای رفت و برگشت – نصب علائم و تابلوهای ایمنی – خط کشی – نصب گاردریل – نصب حفاظ های بتنی در پرتگاهها – احداثدیوار ضامن و حائل - گابیون گذاری و… را تنها بخشی از اقدامات و فعالیتهای ایمنی این اداره در سطح محورهای آمل برشمرد.

اداره راه و شهرسازی جاده راه و شهرسازی استان رفت و برگشت سلامت آمل بابل محور ایمن قدیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر