کد خبر: 214490 A

مدیرکل بانوان استانداری مازندران:

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از افتتاح نمایشگاه «در کوچه های بچه های دهه ۶۰» فردا با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار خبر داد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از افتتاح نمایشگاه «در کوچه های بچه های دهه ۶۰» فردا با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، مریم جمشیدی بیان داشت: این نمایشگاه به همت کمیته بانوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان و با هدف معرفی سطح زندگی خانواده های مازندران در دهه شصت و زندگی ساده و بی تکلف سال های مصادف با دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: مرور خاطرات شیرین روزهای حماسه سازی های ملت سرافراز ایران در سال های دفاع مقدس، یقیناً ضمن داشتن جذابیت های مختلف، چراغ راه آینده ما خواهد بود.

جمشیدی با اشاره به اجرای برنامه های متعدد توسط کمیته بانوان در هفته دفاع مقدس امسال، خاطرنشان کرد: برگزاری این نمایشگاه یکی از برنامه های محوری ما بود که پیش از این وعده برپایی اش را داده بودیم و با یاری خدا فردا(یکشنبه) افتتاح خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استان با بیان اینکه این نمایشگاه در ۳۷ غرفه دایر شده است، اذعان کرد: ۱۴ دستگاه اجرایی و نهاد مردمی، اداره کل بانوان را در برگزاری این نمایشگاه یاری نمودند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه «در کوچه های بچه های دهه ۶۰» روز یکشنبه ۲۷ مهرماه جاری در مجتمع سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز به کار خواهدکرد، یادآور شد: این نمایشگاه تا پایان مهرماه همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ برای بازدید عموم دایر است

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران خانواده دفاع مقدس معاون سیاسی امنیتی استاندار افتتاح نمایشگاه بچه دهه بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر