کد خبر: 214730 A

نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

بازنشستگان بعنوان کسانی که اقتصاد مقاومتی را طبق منویات مقام معظم رهبری در جامعه پیاده می کنند، حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید به خواسته های به حق این عزیزان توجه خاص شود.

آیت الله نور… طبرسی در دیدار با اعضای کانون استان بمناسبت سالروز خانواده و تکریم بازنشستگان، با بیان اینکه این قشر، کسانی هستند که بیش از ۳۰ سال عمر و وقت خود را صرف کار و تولید کرده اند اظهار داشت: جامعه ی شهرنشینی بعنوان مصرف کننده مدیون خدمات این عزیزان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، وی افزود: بازنشستگان بعنوان کسانی که اقتصاد مقاومتی را طبق منویات مقام معظم رهبری در جامعه پیاده می کنند، حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید به خواسته های به حق این عزیزان توجه خاص شود.

نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان، با بیان اینکه برحسب آمار ۱۲۰ هزار بازنشسته، بازمانده و از کار افتاده در استان مازندران وجود دارد تصریح کرد: یکی از خواسته های به حق این عزیزان اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان است تا حقوق این قشر زحمت کش با کارمندان همسان گردد.

وی ادامه داد: همسان سازی به وضعیت معیشت، زندگی و اقتصاد کارگران با وجود تورم و گرانی سر و سامان می بخشد و تا حدودی از مشکلات این قشر می کاهد.

طبرسی اجرای قانون همسان سازی را بنفع همه برشمرد و ادامه داد: عمل نکردن به این قانون نوعی تبعیض محسوب می شود و با اینکه در تحریم و مضیقه ی مالی بسر می بریم می توان با تدبیر، کاری انجام داد تا دل کارگران خوش شود.

وی افزود: خدمات کارگران و بازنشستگان در دوران جنگ و امروز، باید بصورت مکتوب درآید تا همگان بفهمند این عزیزان چه کاری برای این مردم انجام دادند زیرا کارگران تلاش می کنند تا جامعه مصرفی راحت باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران، با بیان اینکه اگر کارگران در زمان جنگ، خداپرست و انقلابی نبودند، مطمئنا در برابر فتنه ها و ترورهای دشمنان انقلاب کوتاه می آمدند و ایستادگی نمی کردند.

طبرسی از مسئولین ذیربط خواست تا به مشکلات کارگران و بازنشستگان در قالب اعطای تسهیلات خرید مسکن و سبدهای حمایتی توجه نمایند زیرا توجه به قشر کارگری توجه به تولید و اشتغال است و باید مجمع نمایندگان را توجیح نمایند تا از این قشر دفاع کنند.

استان مازندران اقتصاد مقاومتی جامعه جنگ شهرنشینی قانون گرانی مشکلات منویات مقام معظم رهبری ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر