کد خبر: 214732 A

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

بازنشستگان کارگران دیروز و سرمایه های امروز کشور هستند و همواره تلاش برای ایجاد آرامش در فضای کسب و کار و تولید را در پیش گرفته اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بازنشستگان، خدمتگزاران دیروز عرصه ی کار و تولید و سرمایه های امروز هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی بابایی کارنامی صبح امروز با حضور بر سر مزار شهدا در آرامگاه ملامجدالدین ساری بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهداء اظهار داشت: کارگران و بازنشستگان امروز همرزمان دیروز شهدایی هستند که در این مزار آرمیده اند.

وی ادامه داد: این شهیدان، دیروز با نثار جان خود حماسه آفریدند و فضای جامعه را برای تولید و کسب و کار مهیا نمودند تا بازنشستگان امروز و کارگران دیروز بتوانند در راستای توسعه شهر و کشور تلاش نمایند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حضور امروز ما بر سر مزار شهداء بیانگر پاسداشت ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان و قهرمانان وطن است تصریح کرد: آمده ایم بگوییم شهدای عزیز نگران نباشید زیرا همانطور که شما برای آرامش ملت شریف ایران از جان خود گذشتید و خود را فدا کرده اید، ما هم بر خود وظیفه می دانیم برای صیانت و حفاظت از میهن اسلامی خود بکوشیم.

بابایی اظهارداشت: بازنشستگان کارگران دیروز و سرمایه های امروز کشور هستند و همواره تلاش برای ایجاد آرامش در فضای کسب و کار و تولید را در پیش گرفته اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارگران در کنار حماسه های انقلاب در قالب ۸ سال دفاع مقدس با همه ی مشقت هایی که داشتند در کنار کارفرمایان استان مازندران کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته اند افزود: کارگران در آن زمان با رفاه و حقوق کم زندگی کردند و امروز الگو و نماد در عرصه خدمتگزاری به نظام هستند.

این مسئول به ۱۲۰ هزار بازنشسته استان مازندران اشاره کرد و گفت: این عزیزان برای سالم سازی جامعه در کنار متولیان دولتی مشکلات را تحمل می کنند اما توجه به خواسته های این عزیزان حق مسلم آنها می باشد.

وی ادامه داد: داشتن مکان مناسب برای بازنشستگان یکی از خواسته های بجای این قشر است و فرمانداران هر شهر باید به بازنشستگان ساختمان حداقلی دهند تا این عزیزان بتوانند در محیطی آبرومند به کار و فعالیت بپردازند.

بابایی از خریداری زائر سرا در مشهد مقدس خبر داد و خاطر نشان کرد: جامعه کارگری پرافتخارترین قشر جامعه هستند و هیچ گاه کوتاهی مسئولین را بهانه ای برای نافرمانی از دستورات مقام معظم رهبری و آرمانهای نظام قرار نمی دهند.

انقلاب ایران جامعه سال دفاع مقدس سرمایه کار و رفاه اجتماعی کسب و کار مشکلات مشهد مقدس مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر