کد خبر: 218945 A

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان آمل:

در حفاظت و اجرای قانون در رودخانه هراز بسیار جدی هستیم و علیرغم تمام نا مهربانی هایی که دیده ایم با جدیت تمام پیش خواهیم رفت.

بهمن صادق نژاد رییس حفاظت محیط زیست شهرستان آمل در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: در حفاظت و اجرای قانون در رودخانه هراز بسیار جدی هستیم و علیرغم تمام نا مهربانی هایی که دیده ایم با جدیت تمام پیش خواهیم رفت.

به گزارش ایلنا وی افزود: در ۵ماه اخیر پانزده معادن شن و ماسه را پلمپ کردیم در معادن نظارت بسیار کم است و متولیان معادن باید نظارت خود را بیشتر کنند.

صادق نژاد بابیان اینکه سازمان آب و فاضلاب شهرستان آمل در ساخت و ساز های غیر مجاز اطراف رودخانه هراز نظارت نمیکند، خاطرنشان کرد: ساخت و ساز های غیر مجاز که بستر رودخانه وجوددارد از وظایف اصلی و تکلیف سازمان آب است که باید در این بحثورود نماید.

وی تصریح کرد: رییس کل دادگستری استان به دعوت اداره محفاظت محیط زیست شهرستان آمل از رودخانه هراز بازدید میدانی داشتند و بعد از بازدید در جلسه شورای بیت المال استان مصوب شد که اداره محیط زیست شهرستان آمل میتواند در رابطه با ساخت و ساز های غیر مجاز ورود کند.

رییس حفاظت محیط زیست شهرستان آمل اضافه کرد: برای چهار معدن شهرستان دادخواست ابطال پروانه را داده ایم چون این معادن نفس رودخانه هراز را گرفته اند و قصد داریم رودخانه را آزاد کنیم.

بهمن صادق نژاد درخصوص باغ وحش شهرستان آمل نیزگفت: در اواخر آبانماه حیواناتی که با تشخیص دامپزشک قابل رها سازی میباشند رها میشوند و یا به باغ وحش های استاندارد منتقل میشوند.

آب و فاضلاب استاندارد باغ وحش حفاظت محیط زیست ساخت و ساز قانون محیط زیست معدن شهرستان رودخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر