کد خبر: 219159 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان خواستار شد:

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران خواستار تلاش مضاعف جهت اتمام و بهره برداری نهایی پروژه های در دست اجرای ساختمانهای اداری، دولتی و عمومی توسط این اداره کل شد.

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران در بازدید از پروژه های در دست اجرای ساختمانهای اداری، دولتی و عمومی توسط این اداره کل خواستار تلاش مضاعف جهت اتمام و بهره برداری نهایی آنها شد.


به گزارش ایلنا از ساری، حیدر نوروزی در این بازدید عنوان نمود: مازندران یکی از توانمند ترین استان های کشور از لحاظ نیروهای فنی و مهندسی بوده و شرکت ها و مشاورین توانمند این استان در بسیاری از پروژه های ملی و حتی بین المللی در کشورهای همسایه در حال فعالیت می باشند.

وی از ایمنی، فناوری مناسب و مدیریت کیفیت به عنوان سه اصل تاثیر گذار در ساخت و سازها یاد کرد و خاطر نشان ساخت: باید برای بهره برداری نهایی پروژه ها همتی مضاعف داشت چرا که روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی آنها مناسب نبوده و باید برای تسریع در اجرای آنها تلاشی مضاعف نمود.

نوروزی در خصوص عملیات اجرایی در دست اجرای این اداره کل در سطح استان تصریح نمود: هم اکنون این اداره کل بر اساس اعتبارات مصوب استانی و ملی، احداثساختمانهای اداری مورد نیاز دستگاه های اجرایی مشتمل بر ۵۴ پروژه ساختمان اداری از جمله فرمانداری ها(۸ پروژه)، بخشداری ها(۵ پروژه) کتابخانه ها(۱۱ پروژه)، مجتمع های فرهنگی(۷ پروژه) و بیمارستانهای دولتی فوق تخصصی(۴ پروژه) ساختمان ثبت احوال(۵ پروژه) را با اعتباری بالغ بر۴۹۰ میلیارد ریال در دست اجرا دارد.
مدیر کل راه و شهرسازی مازندران اظهار داشت: با توجه به تامین اعتبار مناسب و کافی، پروژه های احداثساختمان انتقال خون استان و فرمانداری ساری شتابی مضاعف می گیرد.
گفتنی است احداثساختمان های بیمارستان بهشهر و ساری، مرکز انتقال خون استان، فرمانداری ساری، دامپزشکی استان، ثبت اسناد و املاک استان و بهسازی و مرمت خانه قدیمی کلبادی ساری از جمله پروژه های بوده که مورد بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان قرار گرفته است.

استان های کشور انتقال خون بیمارستان دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان فناوری مازندران پروژه دولتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر