کد خبر: 219161 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از اخذ سند تفکیکی ۵۵ هکتاری فاز اول شهرک صنعتی بشل سوادکوه خبرداد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: اسناد تفکیکی ۵۵ هکتاری فاز اول شهرک صنعتی بشل سوادکوه اخذ شده و واحدهای تولیدی و صنعتی میتوانند از مزایای سند تفکیکی در دریافت تسهیلات و جایگزینی وثیقه بانکی بهره مند شوند.

به گزارش ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: دریافت و اعطای اسناد تفکیکی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان یکی از برنامه ها و اولویتهای شرکت است تا صنعتگران و تولیدکنندگان بتوانند با استفاده از این اسناد تفکیکی، از مزایای آن هم بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با اشاره به تشکیل کارگروه تخصصی شرکت شهرکهای صنعتی و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان افزود: با تشکیل این کارگروه، بدنبال حل مشکل سند شهرکها و نواحی صنعتی و اخذ اسناد تفکیکی واحدهای تولیدی و صنعتی هستیم.

سید مصطفی موسوی بیان داشت: با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران، اخذ سند تفکیکی مابقی شهرکها و نواحی صنعتی فاقد سند، در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: با اخذ سند تفکیکی ۵۵ هکتاری فاز اول شهرک صنعتی بشل سوادکوه، واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در این شهرک که دارای پروانه بهره برداری هستند میتوانند با مراجعه به شرکت شهرکهای صنعتی استان و ارائه مدارک پایان کار ساختمانی و طی مراحل قانونی و نداشتن بدهی به شرکت، سند تفکیکی خود را دریافت کنند.

موسوی یادآور شد: واحدهای تولیدی و صنعتی میتوانند با دریافت سند تفکیکی، از مزایای آن در دریافت تسهیلات اعطایی و جایگزینی وثیقه بانکی استفاده نمایند.

مازندران شرکت صنعتی شهرک فاز سند اخذ هکتاری شهرکهای تفکیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر