کد خبر: 223272 A

ماموران پلیس آگاهی شهرستان " بابلسر " مازندران، با کشف جسد زنی در یکی از ویلاهای این شهر، از راز قتل مرموز این زن پرده برداشتند.

ماموران پلیس آگاهی شهرستان " بابلسر " مازندران، با کشف جسد زنی در یکی از ویلاهای این شهر، از راز قتل مرموز این زن پرده برداشتند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان بابلسر مبنی بر کشف جسد زنی در یکی از ویلاهای مسکونی این شهر در ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه، ماموران پلیس آگاهی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه با جسد غرق در خون زنی جوان به نام " لیدا – گ " ۱۷ ساله مواجه شدند.

براساس این گزارش، ماموران با انجام تحقیقات از والدین و اطرافیان مقتول که در صحنه جنایت حضور داشتند و اقدامات فنی و پلیسی دریافتند، مقتول دو روز قبل به همراه شوهرش به نام " مجتبی – خ " ۲۱ ساله که بعلت اعتیاد به مواد مخدر روانگردان با وی اختلاف داشت، به مدت ۲ روز این مکان را اجاره کرده و در آن سکونت داشته اند.

ماموران در ادامه تحقیقات رد این فرد را در استان تهران شناسایی و اقدامات لازم برای شناسایی مخفیگاه وی و دستگیری این فرد را در دستور کار خود قرار دادند.

این گزارش حاکی است، ماموران پلیس آگاهی با شناسایی مخفیگاه مظنون به قتل در تهران با هماهنگی های بازپرس ویژه قتل، با تشکیل اکیپی عملیاتی برای دستگیری این فرد اعزام شدند..

ماموران قبل از دستگیری متهم، برابر اعلام کلانتری ۱۵۶ افسریه تهران و سرکلانتری ششم تهران از اقدام به خودکشی مظنون به قتل و مرگ وی در یکی از بیمارستان های استان تهران با خبر شدند.

تحقیقات در خصوص علت و انگیزه وقوع این قتل و اقدام به خودکشی قاتل در دست بررسی بیشتر پلیس قرار دارد

استان تهران اعتیاد بیمارستان پلیس آگاهی خودکشی قتل مرکز فوریت های پلیسی مرگ معتاد مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر