کد خبر: 223325 A

فرماندار بهشهرخبرداد:

از چندسال گذشته و برای حل این مشکل احداثکارخانه کمپوست در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر این طرح فاصله بسیار کمی تا بهره برداری و حل همیشگی بحران زباله شرق مازندران دارد.

فرماندار بهشهر گفت: دپوی غیر بهداشتی زباله، یکی جدی ترین و خطرناک ترین مسایل مربوط به ساکنین شهرهای شرق مازندران است.

به گزارش اینا، محمدتقی نورزاد روز پنجشنبه در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی بهشهر که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: این مشکل، موجب بروز برخی بیماری ها در میان مردم مجاور محل های دپوی زباله شده و سلامت آن ها را به خطر انداخته است.

وی بیان کرد: از چندسال گذشته و برای حل این مشکل احداثکارخانه کمپوست در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر این طرح فاصله بسیار کمی تا بهره برداری و حل همیشگی بحران زباله شرق مازندران دارد.

فرماندار بهشهر بر لزوم توجه جدی دستگاه های خدمات رسان به تامین خدمات مناسب مردم تاکید کرد و گفت: یکی از بخش هایی که باید توجه جدی تری به آن شود، تامین آب سالم و بهداشتی برای مردم است.

نورزاد ادامه داد: متاسفانه برخی روستاییان به دخالت اداره آب و فاضلاب شهری برای رسیدگی به امور توزیع آب روستاها تمکین نمی کنند و مانع اجرای طرح های مرتبط با سالم سازی آب می شوند.

وی گفت: در این گونه موارد و بدون هیچ گونه تعارفی، خاطیان شناسایی و با برخورداری هر پست و جایگاه، به مراجع قضایی معرفی می شوند.

آب و فاضلاب زباله سالن اجتماعات سلامت مازندران شرق جدی بهداشتی مسایل دپوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر