کد خبر: 223383 A

عزت الله یوسفیان در گفتگو با ایلناخبرداد:

نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی از احداثبزرگترین فرودگاه بین المللی شمال کشور در شهرستان آمل خبرداد.

نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی از احداثبزرگترین فرودگاه بین المللی شمال کشور در شهرستان آمل خبرداد.

عزت الله یوسفیان نماینده مردم امل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آمل گفت: قطعه اول متروی آمل به تهران کار خود را آغاز کرده پیمانکاران کارگاه خود را تجهیز کرده اند و با ۷۷میلیارد تومان اعتبار ۲۴ کیلومتر از این مترو ساخته می شود.

وی تصریح کرد: این مترو زمانی که احداثشود مورد استفاده تمام مازندرانی ها قرار می گیرد و اشتغال زایی خوبی برای جوانان صورت می گیرد و برای وضعیت اقتصادی شهرستان آمل بسیار مناسب میباشد.

نماینده مردم آمل با اشاره به اینکه پایانه مترو آمل به تهران در شرق تهران احداثمی شود، خاطرنشان کرد: در هفته گذشته کار های مقدماتی پایانه انجام شده است و طبق دستور وزیر راه ایستگاه بزرگ مترو در شهید بابایی تهران احداثمی شود.

عزت الله یوسفیان با بیان اینکه بزرگترین فرودگاه بین المللی شمال کشور در آمل احداثمیشود، افزود: دیروز وزیر جهاد کشاورزی ۴۰۰هکتار زمین برای احداثفرودگاه بین المللی شهرستان آمل در اختیار وزارت راه قرار داده اند.

وی در پایان گفت: قطعه آمل متروی آمل به تهران به اتمام رسید به سمت احداثفرودگاه میرویم و احداثفرودگاه بین المللی شهرستان آمل را آغار خواهیم کرد.

اشتغال جهاد کشاورزی زمین فرودگاه مترو مجلس شورای اسلامی کشور شهرستان المللی آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر