کد خبر: 225768 A

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی:

کارخانجات تعطیل شده مازندران باید دوباره احیاء و قانون کار باید به نفع کارگران وضع شود.

عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: شعار دادن به تنهایی کاری از پیش نمی برد و باید تلاش کنیم توسعه توأم با عدالت داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، محمد دامادی در بیست و چهارمین سالروز تصویب قانون کار در سالن الغدیر سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه شعار، تاریخ مصرف دارد و نمی تواند به تنهایی کاری از پیش ببرد اظهار داشت: مازندران امروز، از بیکاری رنج می برد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما به عنوان نمایندگان مجلس باید پاسخگوی حقوق حقه کارگران باشیم و اصلاح قانون کار در کمیسیون بهداشت بدون حضور نمایندگان کارگری، سنخیتی ندارد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را معطوف می کنیم تا بتوانیم کمک کار مشکلات کارگران باشیم، گفت: باید تلاش شود توسعه توام با عدالت را در قانون کار داشته باشیم.

دامادی تصریح کرد: کارخانجات تعطیل شده مازندران باید دوباره احیا شود و قانون کار باید به نفع کارگران وضع شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، از نمایندگان مجلس خواست بیشتر به وضعیت معیشتی کارگران توجه کنند و این توجه تنها معطوف به ایام انتخابت نباشد زیرا استفاده از این قشر برای رسیدن به خواسته های شخصی با صرف هزینه های گزاف انتخاباتی، خجالت آور است.

وی، در پایان دلیل تعطیلی برخی از کارخانه ها در استان را سوء مدیریت عنوان کرد و افزود: باید در فضای آرام و خوب با درایت کافی این مسائل را مورد بررسی قرار داد.

بیکاری حقوق قانون کار کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی مشکلات نمایندگان مجلس نماینده مردم عضو تعطیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر