کد خبر: 225792 A

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور بزرگداشت امامعلی حبیبی قهرمان المپیک و جهان صبح امروز ۲۹ آبان ماه در سالن یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی بابل آغاز شد.

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور بزرگداشت امامعلی حبیبی قهرمان المپیک و جهان صبح امروز ۲۹ آبان ماه در سالن یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی بابل آغاز شد.

به گزارش ایلنا از بابل، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور بزرگداشت امامعلی حبیبی قهرمان المپیک و جهان صبح امروز ۲۹ آبان ماه در سالن یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی بابل آغاز شد.

بر اساس برنامه در روز اول این مسابقات ۱۰۷ کشتی گیر در اوزان ۵۷،۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم به رقابت با هم می پردازند.

در دور اول این رقابت ها و در وزن ۵۷ کیلوگرم مصطفی دامادی از تیم مازندران الف در مقابل حجت حاجوی از توابع تهران قرار گرفت و با ارایه کشتی زیبا در دو تایم با امتیاز های ۶ بر صفر و ۲ بر صفر و در مجموع دو تایم با امتیاز ۸ بر صفر در این رقابت به برتری دست یافت.

رضا اطری دیگر کشتی گیر مازندرانی بود که در قالب تیم مازندران ب در این وزن به دیدار میثم فیروز آبادی از همدان رفته و در مجموع با امتیاز ۷ بر ۲ موفق به شکست این حریف خود شد.

وی ۳ دقیقه اول این دیدار را با کسب ۳ امتیاز به سود خود به پایان برده و در ۳ دقیقه دوم نیز با نتیجه ۴ بر ۲ به برتر مقابل این کشتی گیر همدانی دست یافت.

بدر وزن ۶۵ کیلوگرم این مسابقات نیز محمدمهدی یگانه جعفری از مازندران(ب) مقابل میلاد رضایتی از گیلان قرار گرفت و در دو تایم موفق شد این حریف را با امتیاز ۱۲بر یک و کسب امتیاز بالا شکست دهد.

در همین وزن غلامرضا عبدالله پور از تیم مازندران(الف) در مقابل میلاد طهماسبی زاده از سیستان و بلوچستان قرار گرفت و موفق به شکست این کشتی گیر شد.

المپیک جهان دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان کشتی کشتی آزاد وزن کشور قهرمانی بزرگسالان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر