کد خبر: 225795 A

در ادامه دور دوم مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور؛

مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشوربا شکست کشتی گیر مازندران(ب) همراه بود تا به این ترتیب اولین باخت کشتی گیران مازنی در این رقابت ها رقم بخورد.

مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشوربا شکست کشتی گیر مازندران(ب) همراه بود تا به این ترتیب اولین باخت کشتی گیران مازنی در این رقابت ها رقم بخورد.

به گزارش ایلنا از بابل، ادامه دور دوم مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور با شکست کشتی گیر مازندران(ب) همراه بود تا به این ترتیب اولین باخت کشتی گیران مازنی در این رقابت ها رقم بخورد.

حسین الیاسی کشتی گیر مازنی وزن ۷۴ کیلوگرم در دور دوم این رقابت ها در مقابل پیمان یاراحمدی از لرستان قرار گرفته و در مجموع دو تایم ۱۲ بر ۷ نتیجه این دیدار را به حریف واگذار کرد.

در ادامه رقابت های همین وزن مرتضی رضایی قلعه از تیم مازندران(الف) موفق شد تا در دو تایم با نتایج یک بر صفر و ۳ بر صفر و در مجموع با امتیاز ۴ بر صفر مقابل حامد رضایی از البرز به برتری رسیده و راهی دور سوم این مسابقات شود.

رقابت های وزن ۹۷ کیلوگرم این مسابقات نیز با برتری کشتی گیران مازنی همراه بود و به این ترتیب اباذر اسلامی و سید محسن ابراهیمی به دور بعد راه یافتند.

اسلامی در این رقابت مقابل حسن رحیمی از تهران قرار گرفته و در دو تایم با نتایج ۵ بر صفر و ۶ بر ۴ و در مجموع ۱۱ بر ۴ بر این حریف پیروز شد.

لازم به ذکر است، ابراهیمی نیز در یک رقابت یک طرفه در تایم اول با نتیجه ۴ بر صفر و در تایم دوم با نتیجه ۶ بر صفر و در مجموع موفق شد تا با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل حسین رابئی از گلستان به برتری برسد.

رقابت کشتی کشتی آزاد وزن اولین مسابقات قهرمانی رقم بزرگسالان مازنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر