کد خبر: 225800 A

در اولین روزرقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در بابل نفرات برتر چهار وزن نخست مشخص شدند.

نفرات برتر چهار وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور مشخص شدند.

به گزارش ایلنا از بابل، در وزن ۵۷ کیلوگرم این رقابت ها، ۲۵ کشتی گیر به مصاف هم رفتند که در پایان ' یونس سرمستی ' از آذربایجان شرقی، به مقام قهرمانی رسید، ' رضا اطری ' از تیم مازندران الف نائب قهرمان شد و عنوان سوم مشترک این وزن به ' مصطفی دامادی ' از تیم مازندران ب و ' فرهاد جلائی ' از تهران رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با رقابت ۲۸ کشتی گیر برگزار شد، ' محمد مهدی یگانه جعفری ' از تیم مازندران ب ' به مقام قهرمانی دست یافت، ' میثم نصیری ' از تیم زنجان دوم شد و ' علی اصغر جبلی ' از گلستان و ' سعید صالحی ' از تهران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۲۹ کشتی گیر در آن حضور داشتند، ' مرتضی رضایی قلعه ' از تیم مازندران الف قهرمان شد، ' محمد مکتب دار ' از خراسان شمالی در جایگاه دوم ایستاد و ' حامد عاشق حسینی ' از تیم توابع تهران و ' پیمان یاراحمدی ' از تیم لرستان به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم و در پایان رقابت ۲۵ کشتی گیر، ' ' اباذر اسلامی ' از تیم مازندران الف با غلبه بر ' سید محسن ابراهیمی ' از تیم مازندران ب قهرمان شد. در این وزن ' حسن رحیمی ' از تهران و ' وحید یوسفوند ' از لرستان سوم شدند.

آذربایجان شرقی خراسان شمالی رقابت رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور کشتی کشتی آزاد وزن تیم مشخص نفرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر