کد خبر: 232002 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی مازندران:

مسوولان، امانت داران نظام جمهوری اسلامی هستند و باید برای پرهیز از لغزش های احتمالی همه اهتمام خود را به کار بندند و با مدیریت جهادی در راستای تحقق اعتلا و شکوفایی ایران اسلامی تلاش نمایند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: باید از تمام ظرفیت ها در جهت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم استفاده کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، علیرضا یونسی رستمی در همایش بخشداران غرب مازندران در رامسر، خاطر نشان ساخت: پیامد چنین نشست هایی باید توسعه استان، دمیدن روح امید در جامعه و نشاندن لبخند بر لب های مردم و تمهید مقدمات برای اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری و برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید باشد.

وی افزود: مسوولان، امانت داران نظام جمهوری اسلامی هستند و باید برای پرهیز از لغزش های احتمالی همه اهتمام خود را به کار بندند و با مدیریت جهادی در راستای تحقق اعتلا و شکوفایی ایران اسلامی تلاش نمایند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: پاکدستی و تعهد مهم ترین ویژگی های یک مسوول در نظام جمهوری اسلامی است و در این مسیر باید از تمام توان خود در جهت حفظ و ارتقاء این خصلت ها بهره گیری نماید.

یونسی با اشاره به این که باید از تمام ظرفیت ها در جهت خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم استفاده کرد، بیان داشت: همکاری، تعامل و هم افزایی برای توسعه استان باید به یک عزم جدی تبدیل شود.

حسین سروری، فرماندار رامسر نیز در این نشست عنوان کرد: این شهرستان با دارا بودن ویژگی های خاص و ممتاز اقلیمی و طبیعی، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است.

سروری، افزود: آمار حضور گردشگران خارجی و داخلی در این شهرستان نمونه گردشگری رو به افزایش است و باید از این ظرفیت ها در جهت تقویت صنعت گردشگری استفاده کرد.

در این همایش مدیران کل دفتر سیاسی و انتخابات و دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، معاون استاندار را همراهی نمودند.

اجتماعی و فرهنگی انتخابات ایران اسلامی جامعه خدمت رسانی دولت صنعت گردشگری منویات مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر