کد خبر: 238830 A

رییس ستاد تسهیلات سفر بهشهر:

تمامی ستاد ها نسبت به تنظیم لیست کشیک های خود اقدام کنند تا در نوروز امسال بدون کمترین مشکل، بهترین امکانات برای هم میهنانمان فراهم شود.

رییس ستاد تسهیلات سفر شهرستان بهشهر گفت: با تشکیل ستاد تسهیلات سفر نوروزی و کمیته های تخصصی بهشهر آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی میشود.

به گزارش ایلنا، در اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان بهشهر، محمد تقی نورزاد، ضمن ابلاغ احکام اعضای این ستاد و تبیین شرح وظایف ایشان خاطر نشان کرد: تمامی ستاد ها نسبت به تنظیم لیست کشیک های خود اقدام کنند تا در نوروز امسال بدون کمترین مشکل، بهترین امکانات برای هم میهنانمان فراهم شود.

فرماندار بهشهر با اشاره به برخی از مشکلات مانند روشنایی معابر درون شهری و برون شهری، محوطه سازی مبادی ورودی و خوجی شهرها و اماکن مذهبی، زیبا سازی در شهر ها و روستا ها تصریح کرد: با ایجاد کمپها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان و اطلاع رسانی دقیق و بهنگام و همچنین استاندارد سازی علائم هشدار دهنده و برنامه ریزی حساب شده این امکان را به مساران بدهیم که با کمترین دغدغه از سفر خود لذت ببرند.

وی، از کمبود ها و نواقص در اسکان مسافران در شهرستان بهشهر گفت و افزود: در حوزه اسکان در حال برنامه ریزی برای ۱۲۸ کلاس آموزشی و چند منطقه روستایی برای اسکان مسافرین هستیم که امیدواریم در این حوزه نیز نیازهای ما مرتفع گردد.

نورزاد، در پایان خاطر نشان کرد: فضای فرهنگی را باید جدی تر بگیریم، خصوصاً در محدوده ساحل دریا و با سرمایه گذاری در این زمینه نیازهای جامعه به فضاهای طبیعی را به صورت سالم برآورده کنیم.

استاندارد جامعه روشنایی ستاد تسهیلات سفر سرمایه گذاری فرماندار مسافران مسافران نوروزی مشکلات نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر