کد خبر: 238876 A

فرماندار ویژه شهرستان آمل:

محور هراز یکی از مبادی ورودی پایتخت به مازندران بوده که بروز سوانح در آن فعالیت جمعیت هلال‌احمر را بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

فرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن تشکر و قدر دانی از تلاش‌ و خدمات نیروهای هلال احمر گفت: خدمات جمعیت هلال‌احمر در بیشتر موارد برای مردم قابل درک و ملموس است و مردم قدردان خدمات و تلاش‌های این نیروهای پرتوان و خدوم هستند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، غلامحسین شفیع‌زاده در آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید هلال‌احمر در این شهرستان اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر در این شهرستان تاکنون توانسته خدمات مطلوبی را در مواقع حوادثو سوانح جاده‌ای، بلایای طبیعی، اتفاقات کوهستان و جنگل به مردم ارائه دهد.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران برای پیشبرد اهداف مختلف این جمعیت در آمل پیگیری‌های زیادی دارند، گفت: جمعیت هلال‌احمر مجموعه‌ای امدادی و بزرگ است که در این شهرستان تعامل خاصی با دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی دارد.

وی، با اشاره به قرار داشتن آمل بر روی گسل زلزله، گفت: محور هراز یکی از مبادی ورودی پایتخت به مازندران بوده که بروز سوانح در آن فعالیت جمعیت هلال‌احمر را بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

شفیع‌زاده با اعلام اینکه آمل از شهرهای بزرگ مازندران محسوب می‌شود که با داشتن محور مواصلاتی هراز، یکی از مبادی ورودی کشور از پایتخت به مازندران تلقی می‌شود، یادآور شد: وضعیت اقلیمی، وجود کوهستان، دامنه‌ها و قلل سر به فلک کشیده، جنگل انبوه، جلگه و مواهب متعدد خدادادی آمل را تبدیل به شهری خاص کرده است.

فرماندار ویژه آمل گفت: این شهرستان از سه محور بر روی گسل زلزله واقع شده و پیشانی شهرهای مازندران است.

وی از حاکم بودن فضای برادری، تعامل، همدلی و صمیمیت بین مدیران این شهرستان خبر داد و گفت: سعدی محمدی رئیس سابق جمعیت هلال‌احمر آمل از مدیران ارزشمند، ولایی و خدمت‌گذار بود که توانسته کارنامه خوبی را در مدت زمان فعالیت خود در این شهرستان به یادگار گذاشته و هم‌اکنون با ارتقای درجه کاری، در امور ستادی جمعیت هلال احمر مازندران به کار گرفته شده است.

شفیع زاده، در پایان با معرفی جمشید نیکزاد به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر آمل گفت: این مسئول از نیروهای ارزشی بوده که باید خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران را برای خود افتخار بزرگی بداند.

پایتخت تودیع و معارفه جاده جمعیت هلال احمر جنگل روابط عمومی مدیرعامل جمعیت هلال احمر معاون نظام جمهوری اسلامی ایران هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر