کد خبر: 239830 A

در جلسه ستاد بحران شهرستان قائم شهر مطرح شد؛

اگر این اداره کار محول شده را انجام ندهد و کوتاهی نماید ناچاریم به مدیریت استان اعلام کنیم که این فرد در شهرستان توانایی و کارایی لازم را ندارد.

فرماندار قائم شهر گفت: درجایی که امکانات و اعتبارات جوابگوی نیاز شهرستانی نیست می توان بخشی از آن را با مدیریت حل و فصل کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، مهدی محمدی بعدازظهر امروز در جلسه ستاد بحران شهرستان با بیان اینکه امکانات لجستیک قائم شهر در حوزه بخش دولتی ضعیف است و دستگاههای اجرایی درتأمین ماشین آلات دچار مشکلات جدی هستند اظهار داشت: درجایی که امکانات و اعتبارات جوابگوی نیاز شهرستانی نیست می توان بخشی از آن را با مدیریت حل و فصل کرد.

وی افزود: در حال حاضر که با کمبود ماشین آلات روبرو هستیم باید قبل از بروز بحران، اقدامات پیشگیرانه را انجام دهیم تا خدای ناکرده در زمان بحران، با مشکلات عدیده مواجه نشویم.

فرماندار قائم شهر، پاکسازی و لایروبی رودها و جوی های آب در محدوده شهری و خارج از آن را یکی از اقدامات پیشگیرانه برشمرد و تصریح کرد: باید مدیریت مناسب انجام شود تا در هنگام بارندگی، آبهای سطحی مشکل ساز نشوند و با توجه به ورود جبهه هوای سرد و بارشی در روز پنجشنبه به استان، باید این مسائل رسیدگی شود.

وی، از رییس امور آب در قائم شهر بعنوان اداره ای که مسئول حفاظت از حریم رودها و رودخانه هاست درخواست نمود، ظرف یک هفته درختهای بستر رودخانه سیاهرود قطع و گزارش آن به فرمانداری ارسال گردد.

محمدی با بیان اینکه بارها اعلام کردم که در اجرا، نگاه سیاسی ندارم افزود: اگر این اداره کار محول شده را انجام ندهد و کوتاهی نماید ناچاریم به مدیریت استان اعلام کنیم که این فزد در شهرستان توانایی و کارایی لازم را ندارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر، بار دیگر به تهیه و ذخیره سوخت دوم توسط ادارات شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: از اداره گاز خواستیم در صورت افت فشار و کمبود گاز، به واحدهای تولیدی و دستگاههای اداری که نسبت به تهیه سوخت دوم خود اقدام نکردند ترحمی نشود زیرا همه تلاش ما تأمین سوخت مصرفی خانوارهاست.

وی، اظهار داشت: استاندارمحترم مازندران در تلاش است تا خط گازی دامغان به مازندران در کوتاه ترین زمان ممکن رینگ شود که با اجرای این کار، مشکل کمبود گازرسانی و افت فشار مرتفع خواهد شد.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه خبازی هایی که نسبت به دوگانه سوز کردن واحدهای خود اقدامی نکردند سهمیه اش قطع می شود گفت: همیشه و همه حال باید برای بروز حوادثو بحران احتمالی آمادگی داشته باشیم.

دولت فرماندار گاز مشکلات شهرستان شهر قائم اداره آب بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر