کد خبر: 239858 A

حجازی، خبر داد:

با درست اجرایی شدن طرح ممیزی املاک، نقش قابل توجهی در موفقیت شهری دیده می شود و این طرح که جزو امور اساسی و زیر بنایی در مدیریت شهری است با حمایت شهروندان به اجرا در خواهد آمد.

سرپرست شهرداری قائمشهر گفت: در صورتی که طرح ممیزی املاک به درستی اجرا شود نقش قابل توجهی در موفقیت شهری خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائم شهر، سیدعلی حجازی، در جمع مردم در مسجد امیرالمومنین این شهرستان با بیان اینکه طرح ممیزی نوسازی هر ۵ سال یکبار اجرایی می شود اظهار داشت: شهروندان محترم باید ضمن همکاری و ارائه اطلاعات درست به ماموران ممیزی، هنگام مراجعه آنان به درب منازل خود حتما با رویت کارت شناسایی ازاین افراد، احراز هویت کنند.

وی افزود: با درست اجرایی شدن طرح ممیزی املاک، تاثیرات قابل توجهی در موفقیت شهری دیده می شود و این طرح که جزو امور اساسی و زیر بنایی در مدیریت شهری است با حمایت شهروندان به اجرا در خواهد آمد.

سرپرست شهرداری قائمشهر همچنین به بحثآب‌های سطحی اشاره کرد و تصریح نمود: در مازندران، بیشتر فصول سال شاهد بارش نزولات جوی هستیم و با توجه به اینکه سطح آب نیز بالاست، هدایت و کنترل آبها در سطح شهر مورد توجه مدیریت شهری واقع می شود.

وی، ادامه داد: ما با گرفتن مشاور در صدد آن هستیم تا با ساخت کانال‌های زیرزمینی این مشکل بزرگ را هر چه زودتر برطرف کنیم.

حجازی ضمن تشکر از شهروندان قائم شهری گفت: دریافتی ما در برج ۸ که من به شهرداری آمدم از ۲ میلیارد و دویست به چهار میلیارد و نیم افزایش یافته است.

برج شهرداری مسجد آغاز شهر قائم شهری حجازی املاک ممیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر