کد خبر: 241713 A

گرزین، در نشست مشترک با معاون متوسطه آموزش و پرورش استان:

صدور گواهینامه مهارت برای دانش آموزان شاخه کاردانش در حال پیگیری از طریق سازمان فنی و حرفه ای می باشد که در آینده نتایج آن اعلام می گردد.

مدیر کل فنی و حرفه ای مازندران گفت: همکاری های مشترک ادارات کل فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش مازندران توسعه می یابد.

به گزارش ایلنا، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، رضا گرزین در نشست مشترک با معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: همکاری دو دستگاه آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای در مهارت آموزی نسل آینده ضروری است.

وی با تاکید بر هدفدار کردن مهارت های آموزشی در جهت اشتغال گفت: فنی و حرفه ای آماده است در همه زمینه ها با آموزش و پرورش همکاری داشته باشد.

گرزین خاطر نشان کرد: صدور گواهینامه مهارت برای دانش آموزان شاخه کاردانش در حال پیگیری از طریق سازمان فنی و حرفه ای می باشد که در آینده نتایج آن اعلام می گردد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش نیز با اشاره به توسعه همکاری های اداره کل فنی و حرفه ای بیان کرد: از نماینده اداره کل فنی و حرفه ای برای تدوین برنامه جامع همکاری دستگاه های اجرای استان در امر آموزش هنرجویان فنی و حرفه ای و کاردانش، دعوت می شود.

وی توسعه همکاری ها را خواستار شد و تقویت مهارت های کاربردی به منظور یادگیری اصول حرفه ای در میان دانش آموزان هنرستان ها را ضروری دانست.

گفتنی است: بر گزاری دوره های آموزش نیروی انسانی(ضمن خدمت) برای هنرآموزان در برخی از مهارت ها در مراکز آموزش فنی و حرفه ای توسط مربیان این مراکز، هماهنگی اداره کل فنی و حرفه ای با صدا و سیمای شبکه تبرستان جهت تهیه برنامه و انجام مصاحبه های مشترک با اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل فنی و حرفه ای با موضوع مهارت آموزی و اشتغال، اعلام رشته های موجود در مراکز آموزشی دولتی تحت پوشش فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش جهت توسعه رشته های آموزشی در هنرستان های کاردانش برای سال تحصیلی آتی با همکاری و هماهنگی اداره کل فنی و حرفه ای مهمترین مصوبه های اعلام شده در این جلسه است.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اشتغال پوشش دانش آموزان روابط عمومی فنی و حرفه ای مصاحبه معاون نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر