کد خبر: 241734 A

فرماندار مرکز استان تاکید کرد؛

رسانه ها افکار، عقاید و نگرش های جدید را در میان افراد جامعه منتشر میکنند پس لازم است در خبررسانی دقت شود.

فرماندار مرکز استان در کمیته برگزاری دهه فجر گفت: در ارائه و تدوین برنامه های دهه فجر ارزش های انقلاب را ترویج نمایید.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، جوادواحدی، درجلسه ستادگرامیداشت دهه فجر در سالن اجتماعات فرمانداری با تاکید بر اینکه جلوه های اسلامی بودن انقلاب اسلامی این است که مشروعیت حکومت برخاسته از اراده خداوند است، اظهار‌ داشت: پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات گسترده عمیق و فزاینده در ایران و بسیاری از کشورهای جهان شد این حادثه بزرگ قرن بسیاری ازمعادلات سیاسی جهان و منطقه رابه نفع مستضعفان تغییردادوموج حرکتهای آزادیبخش واستکبارزدایی سراسر جهان راموجب شدودر بررسی ها و تحلیل تحولات سیاسی دنیا قیام سال ۵۷ از انقلاب‌های بی‌نظیر در دنیا اعلام گردید.

وی با اشاره به پایدار نبودن تحولات سیاسی منطقه وانقلاب های دیگر جهان گفت: رهبری انقلاب اسلامی در چارچوب ولایت فقیه که تداوم امامت است از عوامل مهم پیروزی و تداوم موفقیت انقلاب اسلامی محسوب میشود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ساری، مردمی بودن انقلاب ایران از ویژگی های مهم آن برشمرد و خاطر نشان کرد: قیام جمعیتی بزرگ و یکدل با حرکتی پر تلاش و هدفدار و هماهنگ روی خط رهبری مکتبی در اوج پاکی و صفا و ایثار، قرین شده در اسلام و رهبر، یکی از خصائص ممتاز انقلاب اسلامی است که تاریخ آن را کمتر به خود دیده است. ودر هیچ سیستم حکومتی در دنیا بحثرهبری و ولایت وجود ندارد و چون محور و ستون مدیریت ندارند از پایداری هم برخوردار نیستند.

فرماندار ساری با بیان اینکه فضای امن سیاسی، اقتصادی، اجتماعی را در کشور شاهد هستیم، ادامه داد: بر اساس فروده رهبری، اصل ولایت فقیه و پیوستن همه راه های اصلی نظام به مرکز ولایت نقطة درخشان نظام اسلامی است و این همان ذخیره پایان ناپذیری است که باید مشکلات نظام را در حساسترین لحظات حل کند و گره های ناگشودنی را بگشاید.

برنامه های دهه فجر نتایج ارزشمند برای نسل بعد انقلاب باشد

فرماندار مرکز استان در ادامه سخنانش باتاکیدبراینکه مسئولان کمیته‌های ستاد بزرگداشت دهه فجر، براساس شرح وظایف به فعالیت بپردازند، تصریح کرد: در ارائه و تدوین برنامه ها در راستای ارزش های انقلاب طوری عمل گردد تا با نتایج ارزشمند آن نسل‌های بعد انقلاب از آن بهره‌ مفید ببرند.

واحدی با اشاره به اینکه از برنامه های مهم بزرگداشت دهه فجر پروژه های عمرانی بشمار میرود، ابراز داشت: بعد از انقلاب تاکنون برای اولین بار شهرستان ساری از ۷۵ درصد تخصیص اعتبارات برخوردار شد و وعده رییس جمهور تحقق یافت.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های ملی مرکز استان هم نیازمند همکاری نمایندگان مجلس است تا به بهره‌برداری برسند، اظهار کرد: فضای مازندران، فضای همکاری و تعامل است.

کارخانه سیمان کیاسر با قدرت در حال کار است

واحدی با بیان اینکه مشکل خاصی در شهرستان وجود ندارد تصریح کرد: کارخانه سیمان هم بحثتعمیر و نگهداری داشت و تعطیلی این کارخانه مطرح نیست.

وی، با اشاره به اینکه کارخانه سیمان کیاسر با قدرت در حال کار است، گفت: در حال حاضرتاثیر رسانه ها، فراتر از اطلاع رسانی صرف است، پس رسانه‌ها در انتشار اخبار، دقت نظر لازم را داشته باشند.

واحدی با بیان اینکه مشکل خاصی در شهرستان وجود ندارد تصریح کرد: رسانه یکی از ارکان نظام های توسعه یافته سیاسی محسوب می شودودر کنار دیگر نهادهای سازنده طرز تفکر جامعه، نقش عمده ای دارد. رسانه هاافکار، عقاید و نگرش های جدید را در میان افراد جامعه منتشر میکنند پس لازم است در خبررسانی دقت شود.

انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی جامعه جهان دولت دهه فجر روابط عمومی سیمان ولایت فقیه همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر