کد خبر: 241739 A

با تجهیز بندر امیر آباد به کانتینرهای یخچالدار صورت گرفت؛

با استقرار کانتینرهای یخچالدار در بندر امیر آباد از این پس انواع کالای یخچالی از این بندر به کشورهای حاشیه دریای خزر صادرمی شود.

با استقرار کانتینرهای یخچالدار در بندر امیر آباد از این پس انواع کالای یخچالی از این بندر به کشورهای حاشیه دریای خزر صادرمی شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی؛ مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد با اعلام این خبر گفت؛ با مشارکت بخش خصوصی ۱۰ کانتینر یخچالی ۴۰ فوت با قابلیت نگهداری انواع میوه، گوشت و سایر مواد غذایی در بندر امیر آباد استقرار یافت.

علی خدمتگزار در ادامه با اشاره به اینکه استان مازندران قطب تولید محصولات کشاورزی و دامی در کشور می باشد؛ از اتخاذ تمهیدات و بستر سازی لازم جهت صادرات محصولات کشاورزی استان به سایر کشورهای حاشیه دریای خزر به عنوان یکی از اولویتهای مسئولین بندر یاد کرد.

وی با اشاره به تولید بالای انواع گوشت سفید و قرمز در کشور، خاطر نشان کرد: استقرار کانتینرهای یخچالدار در بندر امیر آباد امکان صادرات این نوع کالا از بندر براحتی امکانپذیر بوده و موجبات رونق اقتصادی را در منطقه و کشور را فراهم آورده است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد زیرساختها و خدمات رسانی به صاحبان کالا و تجار یکی از رسالتهای اصلی سازمان بنادر می باشد؛ از آمادگی کامل بندر امیر آباد برای پذیرش و صادرات این نوع کالا ها به کشورهای حاشیه ای دریای خزر خبر داد.

استان مازندران بخش خصوصی خدمات رسانی دریای خزر روابط عمومی فوت گوشت محصولات کشاورزی مواد غذایی بندر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر