کد خبر: 243685 A

شهردار ساری اعلام کرد؛

رمز موفقیت شهرداری ساری در دو سال اخیر، تعامل ارزنده این دستگاه با شورای شهر وحمایت و پشتیبانی بی وقفه این شورا و شهروندان از شهرداری ساری است

شهردار ساری با بیان اینکه طی ماههای پیش رو چند پروژه دیگر افتتاح می شوند گفت: سال جاری یکی از افتخار آمیزترین سالهای شهرداری مرکز استان است.

به گزارش ایلنا، به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدی عبوری که در ادامه بازدیدهای کوچه به کوچه هفته گذشته دیروز هم از چند محله دیگر شهر بازدید کرد تا از نزدیک شاهد نحوه خدمت رسانی شهرداری ساری به شهروندان و نیز مسائل و مشکلات محله های مختلف شهر باشد در گفتگویی پروژه های افتتاح شده در سال جاری را مورد توجه قرارداد و گفت: با افتتاح چند پروژه بزرگ دیگر در ماههای پایانی امسال، سال جاری را باید پرافتخار ترین سال شهرداری ساری در پیوند با اجرای پروژه های متعدد و حجم گسترده خدمت رسانی به شهروندان تلقی کرد.

وی در بخش دیگری از این گفتگو ضمن بیان این مطلب که بودجه سال آینده شهرداری ساری در حال بررسی می باشدخاطر نشان کرد: تلاش می کنیم با افزایش چشمگیر بودجه علاوه بر اتمام برخی از پروژه های موجود در راستای توسعه همه جانبه استان اقدامات دیگری را نیز در دستور کار قرار دهیم.

شهردار ساری در پاسخ به این پرسش که پروژه احداثشهر بازی در منطقه بام شهر تا چه اندازه جدی است گفت: همان اندازه که در میان ناباوری ها پروژه عظیمی مانند بوستان ملل را صد روزه احداثکردیم ایجاد شهربازی ساری را نیز با جدیت پیگیری می کنیم و این قول را به همشهریانم می دهم که بزودی بزرگترین شهربازی استان و یا شاید بتوان گفت کشور را در منطقه بام شهر احداثمی کنیم.

وی در پیوند با آرامستانی که در آن منطقه وجود دارد نیز تاکید کرد: همکارانم در سازمان ارامستان بشدت پیگیر ان هستند که محل مناسبی را در این پیوند پیدا کرده و آرامستان با شکوه و مدرنیزه ای را در آنجا احداثکنند.

مهدی عبوری در پایان رمز موفقیت شهرداری ساری در دو سال اخیر را تعامل ارزنده این دستگاه با شورای شهر وحمایت و پشتیبانی بی وقفه این شورا و شهروندان از شهرداری ساری دانست و گفت: بی تردید این تعامل تا همیشه باقی خواهد ماند چرا که اعضای شورای شهر افرادی دلسوز و تحصیلکرده هستند که با نظارت تخصصی خود می توانند شهرداری را در انجام وظایف خود بخوبی پشتیبانی کنند.

بازی بودجه خدمت رسانی رسانه شورای شهر شهرداری مشکلات سال ساری پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر