کد خبر: 243989 A

با حضور استاندار مازندران؛

نتایج فعالیت سردفتران به عنوان سندی معتبر برای صدور احکام در دستگاه قضایی بسیار مهم و تعیین کننده است.

با حضور استاندار مازندران، کانون سردفتران و دفتریاران مازندران افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران مازندران با اشاره به توفیقات حاصل شده در برون سپاری خدمات ثبتی و اسنادی، عنوان کرد: این تجربه موفق و موثر باید در تمامی جنبه ها، الگوی برون سپاری خدمات در دستگاه های اجرایی در راستای اصلاح ساختار نظام اداری به منظور گسترش و تسهیل خدمات دهی به مردم قرار گیرد.

فلاح، رضایت مندی و خشنودی مردم از تجربه های این گونه در نحوه ارایه خدمات را یاد آور شد و گفت: توسعه دولت الکترونیک و برون سپاری خدمات در دوایر دولتی نیز به منظور رفع مشکلات مردم و تسهیل خدمات رسانی به مردم باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

استاندار مازندران، بازتاب فعالیت سردفتران را در امنیت جامعه بسیار موثر ارزیابی نمود و تصریح کرد: نتایج فعالیت سردفتران به عنوان سندی معتبر برای صدور احکام در دستگاه قضایی بسیار مهم و تعیین کننده است.

مقام عالی دولت در مازندران، افزود: ظرفیت های موثر و امنیت آفرین این مجموعه باید از طریق رسانه ها و صدا و سیما برای مردم اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر این که مجموعه مسایل قابل ثبت باید در قالب اسناد درآید تا قانونی و عاری از مشکل برای مردم باشد، گفت: استانداری هرگونه همکاری و پشتیبانی را در راستای اجرای فرآیندهای ثبتی نمودن املاک و اسناد خواهد نمود.

استاندار با اشاره به این که تحقق کامل برنامه ها و ماموریت های سازمان ثبت اسناد و املاک در قالب برنامه چشم انداز توسعه کشور یک اقدام انقلابی است، بیان داشت: از جمله این ماموریت ها می توان به ثبت تمام املاک کشور، الکترونیکی شدن فعالیت های ثبتی و دانش محور شدن فعالیت های این حوزه تا سال ۱۴۰۴ نام برد.

استاندار مازندران، پیشرفت دستگاه قضایی در حوزه امور ثبتی را بارز دانست و بر بهره گیری از افراد نخبه در پیشبرد امور در بخش های مختلف توسعه ای تاکید کرد.

در این مراسم که آیت الله معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر، بکاییان، معاون امور املاک و انجم شعاع، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد، رییس کل دادگستری استان مازندران، دادستان مرکز استان و برخی مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند، احکام اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران مازندران که به امضای دکتر تویسرکانی، معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رسیده است، قرائت و به اعضا اهدا شد.

استان مازندران جامعه خدمات رسانی به مردم دستگاه قضایی دستگاه های اجرایی دستگاه های اجرایی استان دولت صدا و سیما مجلس خبرگان رهبری مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر