کد خبر: 246298 A

معاون فرماندار قائم شهر:

برای شادابی جامعه و روپا ماندن این قشر از افراد باید با تمام توان کمک کنیم تا آن ها بتوانند خود اشتغال و خود کفا شوند که تحقق این امر تبعات مثبت بعدی را نیز به همراه دارد.

معاون فرماندار قائم شهر گفت: بلایای طبیعی، بیماری و اعتیاد یکی از معضلاتی است که در هر جامعه ای وجود دارد و ما نیز بعضا شاهد عینیت آن در جوامع خود هستیم که باید با آن مقابله کنیم.

به گزارش ایلنا از قائم شهر، ایمان پویامهر در جلسه حل مشکلات وام خود اشتغالی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ضمن خیر مقدم به روسای بانک و مدیران ادارات مرتبط گفت: پیرو جلسه ی شورای اداری که با حضور دکتر احسانی معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران برگزار شد برخی از مشکلات اعظم مددجویان در جهت دریافت وام خود اشتغالی مطرح شد که ایشان دستور پیگیری و حل مشکلات را دادند.

معاون فرماندار قائم شهر ادامه داد: باید سعی کنیم تا مشکلات را بدون واسطه بشنویم و در جهت رفع آن اقدام نماییم.

وی ضمن آشنا خواندن نام کمیته امداد و بهزیستی خاطر نشان کرد: این ادارات حمایتی جز افتخارات نظام ما است که به دستور حضرت امام خمینی(ره) و شهید رجایی بنیان نهاده شد و امروزه هم به کار خدمات رسانی و حمایت از افراد ناتوان جامعه مشغول است.

پویامهر ادامه داد: بلایای طبیعی، بیماری و اعتیاد یکی از معضلاتی است که در هر جامعه ای وجود دارد و ما نیز بعضا شاهد عینیت آن در جوامع خود هستیم که باید با آن مقابله کنیم.

وی، گفت: برای شادابی جامعه و روپا ماندن این قشر از افراد باید با تمام توان کمک کنیم تا آن ها بتوانند خود اشتغال و خود کفا شوند که تحقق این امر تبعات مثبت بعدی را نیز به همراه دارد.

گفتنی است: در این جلسه مشکلات و موانع از زبان مسئولین ذیربط مطرح شد که در نتیجه کار با ارائه راهکارهای جدید مسائل تا حد زیادی برطرف شد.

اشتغال اعتیاد بهزیستی جامعه حضرت امام خمینی خدمات رسانی شورای اداری فرماندار کمیته امداد معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر